گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۴


  امام جمعه آبیک:
  سند ۲۰۳۰ القای فرهنگ غلط غربی است/ مسئولان در برخورد با دشمن صریح باشند امام جمعه شهرستان آبیک گفت: نیاز امروز امت اسلامی عمل به آموزه های قرآن کریم است، مسئولان در برخورد با دشمن و دفاع از اسلام صریح باشند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته  آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) این شهر برگزار شد، با اشاره به سند۲۰۳۰ اظهار کرد: دولتمردان این سند را سال ۹۵ امضا و به صورت چراغ خاموش اجرایی کردند، فرهنگ بدتر از اسلحه دشمن سند ۲۰۳۰ است، می‌خواهند با این سند ما را تبدیل به شهروند غربی کنند.
  وی تصریح کرد: رهبر انقلاب در دیدار اخیر با قاریان قرآن فرمودند شکوفایی در محافل انس با قرآن کریم در سراسر کشور مشهود است و عقب ماندگی کشور در باب قرآن باید جبران شود.

  امام جمعه شهرستان آبیک در ادامه با بیان اینکه نیاز امروز امت اسلامی عمل به آموزه های قرآن کریم است، اضافه کرد: مسئولان در برخورد با دشمن و دفاع از اسلام صریح باشند.

  موسوی تصریح کرد: تفسیر فرهنگ قرآنی اشد من الکفار و رحما بینهم است در حالی که در برخی از کشورهای مانند بحرین و عربستان سعودی این فرهنگ را ندارند در مقابل دشمنان خاضع هستند ولی مسلمانان را به خاک و خون می کشند.

  وی در ادامه اضافه کرد: مسئولان در دفاع از دین و اسلام قاطع باشند، چرا که ترس از دشمن اول بدبختی است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مسئولان اگر می‌خواهند از دشمن بترسند به حساب خود بترسند، از طرف مردم نترسند.

  خطیب جمعه شهرستان آبیک با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه عنوان کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور باشکوه برگزار شد.

  وی در ادامه عنوان کرد: در این انتخابات برگ زرینی دیگر به افتخارات ملت ایران افزوده شد و دشمنان با مشاهده شکوه و عظمت جمهوری اسلامی مایوس شدند.
   موسوی با اشاره به تخلفات انتخابات تصریح کرد: شایسته نظام جمهوری اسلامی بود  که کوچکترین تخلفی در انتخابات صورت نمی‌گرفت .
  امام جمعه شهرستان آبیک در ادامه با بیان اینکه قوه قضائیه به تخلفات رسیدگی خواهد کرد، اضافه کرد: شایسته بود که سخنان هنجارشکن و برخی از حرمت شکنی ها انجام نمی شد.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: با مشخص شدن نتایج انتخابات از این پس ملت باید مطالبات بحق خود را از مسئولین داشته باشند چرا که خواسته‌ها و مطالبات حق دینی،شرعی و عقلی مردم  است.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 8 = چهل