گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶


  فرماندار آبیک تاکید کرد
  ضرورت توسعه ورزش همگانی و ورزش بانوان در آبیک فرماندار آبیک بر توسعه ورزش‌های همگانی و صبحگاهی و همچنین ورزش بانوان در شهرستان آبیک تاکید کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، اولین جلسه شورای ورزش شهرستان آبیک صبح امروز(پنجشنبه) با حضور علی رحمانی فرماندار، رمضانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک و دیگر مسئولان دستگاه های اجرایی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

  علی رحمانی، فرماندار آبیک در این جلسه با اشاره به بهره‌مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه رمضان ماه بخشیدن و بخشش است در این ماه مبارک نسبت به دیگران بخشش داشته باشیم تا خود نیز شامل بخشش و برکات معنوی خداوند شویم.

  وی با اشاره به قیام ۱۴ خرداد بیان کر: چهارده خرداد ۶٨ امام خمینی(ره) با همه عظمت و اقتدارش انقلابی در عصر جدید ایجاد کرد که امروزه الگوی بسیاری از انقلاب ها و بیداری ملت‌های مختلف جهان شده است.

  قیام امام خمینی(ره) نشات گرفته از قیام امام حسین است

  فرماندار شهرستان آبیک با بیان اینکه قیام امام حسین (ع) الگوی بسیاری از ملت‌ها قرار گرفت تصریح کرد: انقلاب امام خمینی (ره) نشات گرفته از قیام امام حسین(ع) است و این انقلاب نیز در جوامع مختلف الگو قرار گرفته است.

  رحمانی با شاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه ابراز کرد: در ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری دو انتخابات بسیار مهم را در شرایط حساس کشور پشت سر گذراندیم.
  وی در ادامه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اضافه کرد: پیروز انتخابات مردم هستند و این پیروزی در انتخابات حاصل شد.

  این مسئول افزود: مشارکت بیش از چهل میلیون نفر را در انتخابات ۲۹اردیبهشت ماه رقم خورد و این درحالی است که در جهان امروز مدعی دموکراسی مشارکت چهل درصدی خودشان را یک پیروزی قلمداد می کنند.

  فرماندار آبیک تصریح کرد: مشارکت ٢٩ اردیبهشت ماه یک حماسه عظیم را به رخ جهانیان کشید مردم هم در عرصه میدانی و هم در پای صندوق‌های رای حضور چشمگیر داشتند.

  وی با اشاره به مشارکت ۸۵ درصدی مردم آبیک در انتخابات عنوان کرد: بعد از پایان مهلت قانونی رای گیری مردم زیادی پشت درب‌های حوزه‌های اخذ رای مانده بودند که اگر قوانین اجازه می‌داد قطعا مشارکت در آبیک بالای ٨۵ درصد می‌رسید.

  رحمانی در ادامه افزود: لذا امروز با مشخص شدن نتایج انتخابات باید در عرصه‌های مختلف اجتماعی تلاش و کوشش کرد تا اقتصاد و اشتغال جوانان رونق پیدا کند.

  ورزش بانوان در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد

  وی در ادامه خطاب به مسئولین آموزش و پرورش تاکید کرد: در سال جاری به مباحث ورزش و مخصوصا ورزش‌های مختص این فصل توجه ویژه داشته باشد.
  این مسئول در ادامه افزود: مسئولان مرتبط جذابیت‌های ورزشی را فصل تابستان در مدارس بیشتر مورد توجه قرار دهند و همچنین بر توسعه ورزش‌های صبحگاهی و همگانی اهتمام ویژه‌ای داشته باشید.

  این مسئول با اشاره به ورزش بانوان عنوان کرد: یکی از بخش‌های که باید مرد توجه قرار گیرد ورزش بانوان است، بانوان امروز، مادران آینده جامعه هستند این امر باید در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.
  رحمانی در خصوص مباحث عمرانی ورزش و جوانان شهرستان آبیک خطاب به مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: در خصوص زمین چمن تنها ورزشگاه شهر آبیک انتظار میرود به میزان اعتبار تخصیص یافته پروژه مذکور عملیاتی گردد.
  وی ادامه داد: با برنامه ریزی که اداره کل ورزش و جوانان استان برای ساخت زمین چمن دارد باید تا دو سال زمین چمن آبیک آماده باشد، این کوتاهی اداره کل ورزش و جوانان استان صراحتا به آنها گوشزد شده است و ما به هیچ وجه این موضوع را نمی پذیریم .

  فرماندار آبیک با بیان اینکه متاسفانه منابع تخصیص یافته اما اهتمامی در کار وجود ندارد، خواستارشد: از مسولین اداره کل ورزش و جوانان انتظار است به همان مقداری که منابع تخصیص یافته است اقدامات درخوری را انجام دهند .

  جوانان مدال آور کشوری و بین المللی آبیک تجلیل شوند

  وی با اشاره به اینکه استاندار قزوین گفتند مدیرانی که قادر به پاسخگویی به مطالبات و تسریع در حل مشکلات نیستند استعفا دهند تا با تیم جدید کار کنیم.»اظهار کرد: لازم است مسئولین استانی این هشدار را جدی بگیرند.

  رحمانی در ادامه خطاب به مسئول اداره ورزش و جوانان تاکید کرد: نسبت به انجام و تاسیس آکادمی والیبال و تیروکمان، انجام کف پوش سالن ورزشی شهرهای آبیک و خاکعلی اهتمام ویژه داشته و در اولویت برنامه ها قرار گیرد.
  وی در ادامه اضافه کرد: همچنین بخشداری بخش بشاریات محل مناسبی را برای استقرار دفتر تربیت بدنی در شهر خاکعلی در نظر بگیرد.
  فرماندار آبیک در پایان تاکید کرد: مسئولان اداره ورزش و جوانان جلسه ای با حضور مدال آوران کشوری و ملی، شهرستان آبیک تشکیل و از آنان تجلیل کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 3 = چهار