گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۱


  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:
  نتایج چهارمین دوره انتخابات خانه مطبوعات قزوین اعلام شد نتایج انتخابات چهارمین دوره هیئت مدیره خانه مطبوعات استان قزوین اعلام شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک؛ اکبر اسکندری نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: انتخابات چهارمین دوره هیات مدیره خانه مطبوعات استان قزوین از صبح امروز ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ برگزار شد و افراد ذیل بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند و به عنوان عضو هیئت مدیره و بازرسین دوره چهارم انتخاب شدند:

  مدیران مسئول:
  اعضای اصلی: لیلا امیری ۵۲ رأی، محمدکریم کاظم‌پور ۴۶ رأی
  علی البدل: سیدعبدالعظیم موسوی ۲۶ رأی
  خبرنگاران:
  اعضای اصلی: میترا بهرامی ۵۲ رای، جابر خرم‌نیا ۵۱ رأی، حسن عابدینی ۵۱ رأی
  علی البدل: علی البدل اول، علی علیمحمدی ۳۱ رای؛ علی البدل دوم، عاطفه حسینی ۲۴ رأی

  نمایندگان روزنامه سراسری
  اعضای اصلی: حسن رجبی ۶۴ رأی
  علی البدل: فهیمه زارع‌دار ۱۱ رأی

  خبرگزاری‌ها
  اعضای اصلی: امیر رجبی ۳۹ رأی
  علی البدل: هادی درزی رامندی ۳۱ رأی

  بازرس‌ها
  اصلی: بهنام محمودی ۵۷ رأی و رقیه بابایی ۳۵ رأی
  علی البدل:
  حسن آذربایجانی ۳۲ رأی

  وی افزود: بر اساس آیین نامه در صورتی که نامزد کافی (حداقل ۲ برابر تعداد مورد نیاز در هر بخش) نام‌نویسی نکرده باشد یا احراز شرایط و صلاحیت نشده باشد، در آن بخش انتخابات برگزار نمی‌شود. همچنین در صورتی که در یک بخش انتخابات برگزار نشود، پس از پایان رای گیری، افرادی که بیشترین آرا را کسب کرده‌اند ولی در نقش خودشان به عضویت هیئت مدیره در نیامده‌اند، به‌عنوان عضو اصلی در نقش‌های دیگر که حداقل نامزد را نداشته‌اند منتقل می‌شوند. بر این اساس با توجه به عدم وجود تعداد نامزد کافی در بخش خبرگزاری‌ها، آقایان امیر رجبی به عنوان عضو اصلی و هادی درزی رامندی به عنوان عضو علی البدل به بخش خبرگزاری‌ها راه یافتند.

  اسکندی نژاد خاطر نشان کرد: در چهارمین انتخابات خانه مطبوعات استان قزوین ۱۱۵ نفر به عنوان عضو اصلی واجد شرایط رای دهی بودند که از این تعداد ۱۰۴ نفر شرکت کرده و بر این اساس میزان مشارکت ۹۰.۴۳ اعلام می‌شود.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش − = 3