گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۸


  رئیس دامپزشکی آبیک خبرداد:
  تشدید طرح نظارت‌های بهداشتی بر فرآورده‌های خام دامی در ماه رمضان رئیس دامپزشکی شهرستان آبیک از آغاز طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی بر فرآورده های خام دامی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

  مرتضی یعقوبی رئیس دامپزشکی شهرستان آبیک در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی بر فرآورده های خام دامی اظهار کرد: این مهم در آستانه ماه مبارک رمضان انجام می شود.

  وی ابراز کرد: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مصرف انواع مواد غذایی خصوصاً فرآورده‌های خام دامی و مواد پروتئینی افزایش می‌یابد.
  یعقوبی در ادامه اضافه کرد: به منظور اطمینان از سلامت فرآورده‌های خام دامی عرضه شده به مردم و حفظ سلامت شهروندان در این ماه، نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در ماه مبارک رمضان تشدید می شود.‎
  این مسئول عنوان کرد: اکیپ های نظارتی و بازرسی در دو شیفت کاری همه مراکز عرضه و تولید فرآورده های خام دامی مستقر در شهرستان را بازرسی می کنند.
  رئیس دامپزشکی شهرستان آبیک در پایان از شهروندان خواست تا در هنگام خرید فرآورده های خام دامی به برچسب درج شده بر روی لاشه یا بسته بندی که حاوی اطلاعات تاریخ تولید، انقضاء، شرایط نگهداری، کد پروانه بهره بردای از دامپزشکی می باشد توجه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از طریق شماره ۴ رقمی ۱۵۱۲ و یا پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ به دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × نُه = 36