گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۶ - ۱۲:۵۹


  مسئول بازرسی و نظارت اصناف آبیک:
  طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در آبیک آغاز شد مسئول واحد نظارت و بازرسی اصناف شهرستان آبیک گفت: برای جلوگیری از تخلفات احتمالی طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان از پنجم خرداد آغاز و تا پایان ماه مبارک در سراسر شهرستان ادامه دارد.

  الله یار مهدی، مسئول واحد بازرسی و نظارت اصناف آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان تقاضای مردم برای خرید و تامین برخی از کالا‌ها بیشتر می‌شود.
  وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به اهمیت تامین کالاهای مورد نیاز در ایام ماه مبارک رمضان تدابیر ویژه ای برای نظارت مستمر بر اصناف در شهرستان آبیک در نظر گرفته شده است.
  مهدی تاکید کرد: نظارت بر کالاهای پرمصرف و اساسی ماه مبارک رمضان در اولویت قرار دارد، اقلام نظارتی مورد تاکید در طرح نظارتی شامل مواد لبنی، اقلام پروتئینی، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزی‌ها، شیرینی‌های پرمصرف و مرسوم(زولبیا و بامیه)، آش و حلیم است.
  مسئول واحد نظارت و بازرسی اصناف شهرستان آبیک تصریح کرد: برای جلوگیری از تخلفات احتمالی و تنظیم بازار و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان از پنجم خرداد آغاز و تا پایان ماه مبارک در سراسر شهرستان ادامه دارد.
  وی با اشاره به قیمت کالاهای پرمصرف ماه مبارک رمضان اعلام کرد: قیمت مصوب حلیم ۶۰۰۰ تومان، آش رشته ۵۰۰۰ تومان و زولبیا بامیه ۹۵۰۰ تومان می‌باشد.
  این مسئول در ادامه با اشاره به توزیع اقلام دولتی اضافه کرد: برنج، شکر و مرغ منجمد با نرخ دولتی با همکاری جهاد کشاورزی در فروشگاه‌های مجاز توزیع خواهد شد.
  وی خاطرنشان کرد: رعایت نرخ های مصوب، سود قانونی خرده فروشی و عمده فروشی، نصب برچسب قیمت بر روی همه کالاها ، صدور فاکتور رسمی در مقابل فروش کالا، و همکاری اصناف با بازرسان طرح نظارتی ویژه ایام مبارک رمضان الزامی است و رعایت نکردن این موارد تخلف محسوب و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
  مسئول واحد نظارت و بازرسی شهرستان آبیک در پایان خواستار شد: مردم عزیز شهرستان آبیک درصورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره تلفن‌های ۱۲۴ و ۲۸۲۱۹۲۰ واحد نظارت و بازرسی اتاق اصناف شهرستان آبیک تماس بگیرند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 5 = بیست