گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۵ - ۱۳:۵۰


  امام جمعه آبیک:
  ملت ایران هرگز با دشمنان سازش نخواهد کرد/شعار مرگ بر آمریکا حذف شدنی نیست امام جمعه شهرستان آبیک گفت: ملت ایران با امام راحل و شهدا پیمان بستند هرگز با دشمنان اسلام سازش نخواهند کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته  آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) این شهر برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: کسی عظمت و برکات این ماه مبارک را نمیتواند درک کند.
  وی با بیان اینکه عبادت و نیایش در این ماه بسیار سفارش شده است، بیان کرد: هر چیزی زکاتی دارد و زکات بدن روزه گرفتن است و همچنین پیامبر اکرم فرمودند روزه چهره شیطان را سیاه می‌کند.
  خطیب جمعه شهرستان آبیک با اشاره به سند ۲۰۳۰ تصریح کرد: درباره این سند حرف‌های  بسیاری زده شده اما با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی تسلیم سند ۲۰۳۰ نمی‌شود اینکه ما برویم سند را امضا کنیم و بعد هم بی سروصدا اجرا کنیم این امر مجاز نیست.
  موسوی در ادامه اضافه کرد: در جمهوری اسلامی مبنا اسلام و قرآن است، در جمهوری اسلامی سبک زندگی فاسد، معیوب و ویرانگر غربی نمی‌تواند اعمال نفوذ کند.
  وی با اشاره به قسمتی از این سند ابراز کرد: در بخشی از این سند انگیزه‌هایی برای حذف موضوع جهاد و شهادت در کتابهای درسی وجود دارد چرا که جهاد و شهادت را خشونت تلقی می‌کنند.
  امام جمعه شهرستان آبیک در ادامه افزود: مردم مراقب باشند دشمنان دینشان را با اینچنین سندهایی به یغما نبرند.
  وی اضافه کرد: مسئولین دولتی ابتداً می‌گویند این سند را امضا نکردیم و بعد می‌گویند با تحفظ ارزش‌های اسلامی امضا کردیم این موضوع را برای مردم روشن  کنند.
  موسوی با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه اذعان کرد: انتخابات پرشوری در سراسر کشور برگزار شد و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای سبب اقتدار و صیانت از انقلاب اسلامی شد.
  وی با بیان اینکه برنده اصلی انتخابات مردم و نظام جمهوری اسلامی است، بیان کرد: دولت اعتراف می‌کند که ۴ میلیون نفر نتوانستند رای خود را به صندوق بیاندازند، این رقم افتضاح بزرگ دستگاه‌های اجرایی انتخابات است.
  خطیب جمعه شهرستان آبیک در پایان با بیان اینکه برخی به دنبال حذف شعار مرگ بر دشمنان اسلام از شعارها هستند، خاطر نشان کرد: به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی ملت ایران با رهبری، شهدا و امام راحل پیمان بستند که هرگز با آمریکا شیطان بزرگ و ایادیش سازش نخواهند کرد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج + 1 =