گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۰


  رئیس ستاد انتخابات آبیک خبر داد:
  اختلال الکترونیکی در دو شعبه اخذ رای آبیک رئیس ستاد انتخابات شهرستان آبیک از اختلال الکترونیکی در دو شعبه اخذ رای این شهرستان خبر داد.

  علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار سیاسی نگاه آبیک با اشاره به روند برگزاری انتخابات در سطح شهرستان اظهار کرد: حضور و مشارکت مردم در ساعت‌های اولیه آغاز رأی‌گیری تاکنون بسیار پرشور برگزار شده است.
  وی با اشاره به انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان آبیک گفت: در دو شعبه مشکل اختلالات الکترونیکی در بحث پهنای باند ایجاد شده که در صدد رفع مشکل هستیم.
  فرماندار آبیک در ادامه اضافه کرد: در ۸۰ شعبه اخذ رای سطح شهرستان آبیک رأی‌گیری انجام می‌شود و مردم به راحتی می‌توانند آرا شورای اسلامی شهر و روستا خود را به صورت  الکترونیکی ثبت کنند.
  رحمانی با اشاره به حضور پرشور مردم بیان کرد: در مقایسه با دوره‌های قبل انتخابات استقبال مردم بسیار خوب بوده  و ستاد اجرایی شهرستان آمادگی دارد در بعدازظهر امروز(جمعه) تعرفه‌های دخیره را به شعب اخذ رأی ارائه دهد.
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان  اعلام کرد: بر تمامی شعبه‌ها نظارت دقیق داریم و همچنین تمامی نهادهای اجرایی، نظارتی و امنیتی همکاری خوبی تاکنون با ستاد انتخابات شهرستان داشته‌اند.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلی تاکنون در شعب رخ نداده در برخی از شعب نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان آبیک  برای تبلیغ حضور پیدا کردند که با تذکر ناظران این موارد حل شد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 × = هجده