گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۰


  همزمان با سراسر کشور؛
  رأی‌گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در آبیک آغاز شد رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات پنجمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا در آبیک آغاز شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات پنجمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در شهرستان آبیک آغاز شد.
  با آغاز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا بار دیگر مردم و کشور در معرض آزمونی بزرگ و انتخابی سرنوشت ساز برای تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و لبیک مجدد به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در ادامه حماسه ملی سیاسی قرار گرفته اند.

  همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: انتخابات یک جشن ملی و یک حماسه بزرگ مردمی و جلوه‌ای از اندیشه نو و جذاب مردم‌سالاری اسلامی در مقابل دیدگان جهانیان است و امروز (جمعه) هر فردی رأی بیاورد، برنده اصلی انتخابات، ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند.
  علی رحمانی، فرماندار آبیک در گفت و گو با خبرنگار سیاسی نگاه آبیک اظهار کرد: ۸۲ شعبه در شهرستان آبیک فعال است که وظیفه اخذ آرای مردم این شهرستان در انتخابات ریاست جنهوری و شورای اسلامی شهر و روستا برعهده دارند.
  وی افزود: در ۲۶ شعبه اخذ رای آرا به شکل الکترونیکی جمع آوری می‌شود.
  فرماندار شهرستان آبیک یادآور شد: یک هزار و ۵۶۰ نفر در شهرستان آبیک به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی کار برگزاری انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را برعهده دارند.
  رحمانی در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات سالم تصریح کرد: سلامت کامل انتخابات از اهداف اصلی دستگاه های اجرایی است و ما نیز به عنوان نماینده دولت در شهرستان آبیک از تمامی آرا صیانت و حراست خواهیم کرد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  یک + 3 =