گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۱۳


  نماینده ولی فقیه در قزوین:
  جریان لیبرال به دنبال ترویج یأس و ناامیدی در کشور است نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: جریان لیبرال تلاش می‌کند با ایجاد یأس و ترس در جامعه، حل همه مشکلات و معضلات جامعه را نیازمند ارتباط با امریکا معرفی کند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین شب گذشته(دوشنبه) در همایش بزرگ رزمندگان و ایثارگران شهرستان آبیک که در مسجد امام جعفر صادق(ع)  برگزار شد، اظهار کرد: در قرآن کریم آمده، فتنه بزرگ‌تر از قتل است؛ یعنی اگر حیله، مخفی‌کاری، بی‌رحمی و نفاق با هم عجین شوند فتنه ایجاد می‌شود.

  نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در ادامه با بیان اینکه سند ۲۰۳۰ فتنه‌ای است که مخفیانه، آرام آرام و بدون اینکه مردم مطلع شوند امضا شد، افزود: برای احیای ستادهای امر به معروف و نهی از منکر که مصوبه مجلس را گذرانده بود، همراهی نمی‌کردند؛ اما در امضای سند ۲۰۳۰ عجله داشتند تا در نظام آموزشی آن را اجرا کنند.

  وی با بیان اینکه آنچه امروز بر سر اسلام می‌آورند به مراتب بدتر از دوره بنی‌صدر است، خاطرنشان کرد: امروز با پدیده شوم نفاق مواجه هستیم؛ بسیاری از اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان مؤمن هستند اما برخی تلاش می‌کنند در جامعه فضای دوقطبی‌ ایجاد کنند.

  نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به این فرمایش امام راحل که «من یک موی شما کوخ نشینان را با همه‌ی کاخ‌نشینان عوض نمی‌کنم»، افزود: کاخ‌نشینان درک درستی از مشکلات جامعه امروز ما ندارند و آن‌ها نمی‌توانند مشکلات کوخ‌نشین‌ها را برطرف کنند.

  امام جمعه قزوین ادامه داد: جریان لیبرال تلاش می‌کند با ایجاد یأس و ترس در جامعه، حل همه مشکلات و معضلات جامعه را نیازمند ارتباط با امریکا معرفی کند؛ در حالی که در قرآن تأکید شده است که ایجاد یأس و نا امیدی در میان مؤمنان کار شیطان است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  چهار × = 32