گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۶


  حوادث/
  نجات مرد جوان از چاه ۳۰ متری در آبیک مسئول فوریت های پیش بیمارستانی آبیک از نجات یک فرد توسط عوامل فوریت های پزشکی این شهرستان که در چاهی 30 متری سقوط کرده بود، خبر داد.

  حسین فخار سلیمانی، مسئول فوریت‌های پیش بیمارستانی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد:صبح امروز(یکشنبه)در تماسی با اورژانس، ماموریتی برای نجات مرد ۳۷ ساله ای که در چاهی به عمق ۳۰ متر در شهرک صنعتی کاسپین سقوط کرده بود، اعلام شد که با توجه به موقعیت محل حادثه، تکنسین های پایگاه فوریت های پزشکی کاسپین با آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
  وی اضافه کرد: پس از رسیدن کارکنان آتش نشانی محمدیه، عملیات رها سازی مصدوم به کمک تکنسین های اورژانس آغاز شد و مصدوم که در حین انجام کار در چاه سقوط کرده بود با تمام جوانب احتیاط و آتل بندی مناطق آسیب دیده به بیرون کشیده شد و پس از انجام مراحل و اقدام های درمانی اولیه به مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی منتقل شد.
  مسئول فوریت های پیش بیمارستانی شهرستان آبیک در پایان با بیان اینکه چندین حادثه در شهرک های صنعتی و ساختمانی در این ماه گزارش شده است، تاکید کرد: کارگران با توجه به شعار اول ایمنی، بعد کار در حفظ سلامتی خود کوشا باشند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 × = سه