گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۲


  رئیس آموزش و پرورش آبیک:
  همه در برابر آینده کشور مسئول هستیم رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبیک گفت: همه احاد جامعه در قبال آینده کشور مسئول هستند با انتخاب درست این مسئولیت را به درستی ایفا کنیم.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، مهرداد یحیایی رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبیک پیش از ظهر امروز( شنبه) در همایش رای اولی‌ها  که در سالن سمائیان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: تمام مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران از مقام معظم رهبری تا اعضای شورای شهر و روستاها توسط مردم انتخاب می‌شوند.
  وی با بیان اینکه میزان رای ملت است، گفت: بعد از تشکیل انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) دستور دادند نوع و شکل حکومت در ایران توسط همه پرسی از مردم مشخص شود.
  رئیس آموزش و پروش شهرستان آبیک در ادامه افزود: در همه پرسی بعد از انقلاب که ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ برگزار شد، ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای آری دادند.
  وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) با وجود پیشنهادهای مختلف برای نامگذاری ایران فرمودند "جمهوری اسلامی ایران" نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر باشد.
  یحیایی با بیان اینکه در آستانه دو انتخابات بزرگ در کشور هستیم، تصریح کرد: خداوند سرنوشت هیچی قومی را تغییر نمی‌دهد مگر به دست خودشان با توجه به این آیه قران باید آگاهانه انتخاب کنیم.
  وی با بیان اینکه انتخاب درست نیازمند چند شرط است، عنوان کرد: اولین شرط برای انتخاب درست این است که بیش از یک گزینه برای انتخاب داشته باشیم.
  رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبیک افزود: دومین شرط داشتن آگاهی و اطلاعات کامل از گزینه‌های مورد نظر است.
  وی با اشاره به شناخت از گزینه‌ها اذعان کرد: اگر شناخت درستی از گزینه‌ها نداشته باشیم قطعا انتخاب درستی نخواهیم داشت.
  یحیایی با بیان اینکه دانش آموزان قشر تحصیل کرده جامعه هستند، بیان کرد: دانش آموزان آینده کشور را رقم خواهند زد بنابراین انتخاب شما دانش آموزان باید براساس آگاهی باشد و احساسات خود را در انتخاب گزینه دخیل نکنید.
  وی افزود: عملکرد افراد را در سال‌های گذشته در نظر بگیرید چرا که به شعار و حرف در ایام انتخابات نمی‌شود اعتنا کرد.
  رئیس آموزش و پرورش شهرستان آبیک ابراز کرد: دانش آموزان  در شرایط انتخاب قرار بگیرید، شما الان به آخرین مرحله رشد رسیده اید و می‌توانید  به خوبی تجزیه و تحلیل کنید و تصمیم درست و منطقی بگیرید.
  این مسئول در پایان ضمن تبریک به دانش آموزان رای اولی خاطر نشان کرد: تک تک ما در قبال آینده کشور مسئول هستیم بنابراین با رای دادن درست، مسئولیت خود را به درستی ایفا کنیم و کشور را به سمت اهداف انقلاب اسلامی پیش ببریم.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 2 = شش