گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۳


  معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری:
  قانون شاخص دستگاه قضایی در انتخابات است معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: نامزدهای انتخاباتی در زمان تبلیغات باید به اعلام برنامه‌های خود بپردازند و برای اخذ رأی بیشتر از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، بهروز جلالوند در همایش هم‌اندیشی و توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان آبیک در تالار نیلوفر این شهرستان اظهار کرد: در راستای پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی دادگستری استان قزوین مبادرت به تشکیل ستاد پیشگیری از وقوع جرائم در استان و شهرستان‌ها کرده است.

  وی افزود: این ستاد در راستای تذکر به کاندیداها انتخاب شورای شهر و روستا و همکاری و همیاری آنان در ایام تبلیغات و برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و با امنیت کامل است.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین ادامه داد: بر اساس تقویم انتخاباتی ستاد انتخابات کشور تبلیغات کاندیداهای شهر و روستا از بیست‌ویکم اردیبهشت آغاز و تا بیست‌وهفتم ادامه دارد.

  جلالوند اضافه کرد: نگاه ستاد پیشگیری از وقوع جرم در ایام تبلیغات کاندیداها نگاه برخوردی نیست بلکه با در این زمینه سیاست پیشگیرانه و تذکر در دستور کار قرار دارد.

  وی خاطرنشان کرد: با همکاری و تعامل نامزدهای انتخاباتی شورای شهر و روستا شاهد کمترین تخلفات هستیم.

  این مسئول خاطرنشان کرد: نامزدهای انتخاباتی در زمان تبلیغات باید به اعلام برنامه‌های خود بپردازند و برای اخذ رأی بیشتر از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین افزود: امروز مردم به بلوغ فکری و رشد سیاسی رسیده‌اند که با تشخیص خود فرد اصلح را انتخاب می‌کنند تا بتواند خدمت‌رسانی بهتر و بیشتری به شهر و روستا داشته باشند.

  جلالوند ادامه داد: طی نشست‌هایی با مدیران گروه‌های فضای مجازی، اطلاع‌رسانی‌های خوبی صورت گرفته است.

  وی اضافه کرد: با توجه به این‌که شرایط فعلی را گذشتگان به ما واگذار کرده‌اند، می‌طلبد که لازم است رهرو خوبی برای شهدا باشیم و اگر مدافعان حرم نبودند، امروز باید شاهد دفاع مقدس دیگری در کشور بودیم که در کرمانشاه و همدان می‌جنگیدیم.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین یادآور شد: مقام معظم رهبری و بزرگان نظام برای به ثمر رساندن انقلاب تلاش بسیاری کردند.

  جلالوند افزود: کاندیداهای شورای شهر و روستا باید ضمن معرفی خود به مردم وحدت داشته باشند و با تشویق مردم به حضور در پای صندوق‌های رأی، شاهد مشارکت حداکثری در انتخابات باشیم.

  وی یادآورشد: ملاک دستگاه قضا قانون است و باید تلاش شود انتخابات امن، سالم و صحیح برگزار شود.
  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه − 2 =