گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۳


  با حضور استاندار قزوین؛
  فاز دوم شرکت نهال گستر رویال آبیک به بهره‌برداری رسید با حضور استاندار قزوین فاز دوم گلخانه شرکت نهال گستر رویال با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، فاز ۲ گلخانه شرکت نهال گستر رویال به مساحت ۶ هزار متر مربع برای تولید انواع نهال درختان میوه و نهال های رویشی امروز با حضور فریدون همتی استاندار قزوین و علی اکبر متقی فر مدیر کل جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید.
  این فاز با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار،برای ۲۵ نفر اشتغالزایی در پی داشته است و حدود ۶ ماه قبل از طریق ویدئو کنفرانس توسط معاون اول رئیس جمهور کلنگ زنی شده بود.
  استاندار در این مراسم اظهار کرد:افتتاح و توسعه گلخانه ها نقش بسیار مهمی در مدیریت منابع آبی استان و توسعه طرح های کشاورزی خواهد داشت.
  وی افزود:در سفر رئیس جمهور به استان قزوین حدود ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه گلخانه ها در سطح استان تخصیص یافت و به دنبال آن گام های بسیار مهم و موثری در این مسیر برداشته شد.
  همتی در ادامه کلنگ احداث فاز سوم این مجموعه را نیز در همین مساحت به زمین زد تا کمتر از ۶ ماه دیگر به بهره برداری برسد.
  شرکت نهال گستر رویان نخستین شرکت دانش بنیان کشور در بخش کشاورزی است که با ۸۰ میلیارد ریال اعتبار و ۷۰ نفر اشتغالزایی در شهرستان آبیک واقع شده است.

  ۰

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه × = 81