گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۸


  رئیس پلیس راه قزوین خبر داد:
  ۲ کشته و ۶ مجروح در تصادف زنجیره ای در آزاد راه قزوین-کرج رئيس پليس راه استان قزوين از وقوع يك فقره تصادف زنجیره ای در کیلومتر 46 لاین جنوبی آزاد راه قزوین – کرج خبر داد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک،سرهنگ نصرالله بیگلری رئیس پلیس راه استان قزوین با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای در آزاد راه قزوین-کرج اطهار کرد : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف زنجیره ای در کیلومتر ۴۶ لاین جنوبی آزاد راه بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.
  رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه کشنده “ولوو” با هفت دستگاه خودرو تصادف کرده که در اثر این برخورد متاسفانه دو نفر بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و شش نفر نیز در این حادثه مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
  وی افزود: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده از جانب راننده کشنده “ولوو” نسبت به هفت وسیله نقلیه دیگر بوده است.
  بیگلری در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی بارش باران تا پایان هفته در محورهای مواصلاتی استان و لغزنده شدن محورها ، از رانندگان تقاضا می شود با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی حرکت کنند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 5 = نُه