گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۸ - ۱۵:۲۱


  امام جمعه آبیک:
  دولت یازدهم به مردم دروغ می‌گوید/ رییس جمهور آینده کشور نباید نگاهش به بیرون از مرزها باشد جمعه شهر آبیک تصریح کرد: دولت یازدهم به دروغ می گوید قبل از این دولت کشور دیوار کشی شده بود و اگر به ما رای دهید تحریم های جدید اعمال نمی شود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته  آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) این شهر برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک شعبان اظهار کرد: ماه مبارک شعبان ماه پیامبر اکرم، ماه توبه و استغفار است.
  وی افزود: در این ماه مبارک بسیار روزه بگیرید و صلوات شعبانیه را در نیمه روز و نمیه شب ذکر کنید.
  امام جمعه شهر آبیک با اشاره به ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار تصریح کرد: خدمات سپاه پاسداران در دوران ۴۰ ساله انقلاب و دفاع مقدس فراموش شدنی نیست چرا که پاسداران همیشه سپر حوادث کشور بودند.
  وی در ادامه اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پروژه های بسیاری را در کشور انجام دادند از جمله خودکفایی در بنزین که ۳۶ میلیون لیتر بنزین برای مصرف ۶۰ درصد از مردم کشور  تولید می‌ شود از جمله پروژه هایست که سپاه پاسداران ماولی این امر بوده است.
  خطیب جمعه شهر آبیک با بیان اینکه هم اکنون صادرات بنزین انجام می شود، اعلام کرد:  واردات بنزین در دولت یازدهم ۶ برابر شده که این امر شق القمر آثار برجام  است.
  موسوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با مشکل رکود و بیکاری در کشور ابراز کرد: اگر بخواهیم مشکل بیکاری، رکود، اشتغال و گرامی در کشور حل شود باید اقتصاد مقاومتی و مقاومت اقتصادی را در پیش گیریم.
  خطیب جمعه شهر آبیک بیان کرد: با مصرف تولیدات داخلی به اشتغال جوانان و رونق صنعت کمک کنیم تا چرخ تولید داخلی کشور بچرخد.
  وی با اشاره به آثار برجام عنوان کرد: در دولت یازدهم این شایعه که اگر برجام نبود جنگ نظامی رخ میداد قوت گرفت و با این عنوان توانستند مدیران و مسئولان دولتی ما را فریب دهند.
  امام جمعه شهر آبیک با اشاره به انتخابات پیش رو اذعان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند کاندیدها قول بدهند نگاهشان به بیرون از مرزها نباشد و به ظرفیت های داخل کشور چشم بدوزند.
  وی افزود: همچنین از اتهام، اهانت، ظلم و فریب مردم خودداری کنند چرا که این مسائل در سلوک سیاسی علوی جایی ندارد.
  موسوی با انتقاد از دولت یازدهم در موضوع تعامل با دنیا اظهار کرد: دولت یازدهم تعامل با دنیا را طوری علم می کنند که انگار در دولت های قبل این تعامل با دنیا نبوده است.
  وی در ادامه اضافه کرد: ما با تمام دنیا و دولت ها تعامل داریم به استثنا دولت آمریکا و اسرائیل که هیچ وقت با این دولت ها تعامل نخواهیم داشت.
  امام جمعه شهر آبیک تصریح کرد: دولت یازدهم به دروغ می گوید قبل از این دولت کشور دیوار کشی شده بود و اگر به ما رای دهید تحریم های جدید اعمال نمی شود.
  وی با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات مقاومت است، بیان کرد: به تازگی اقای جهانگیری و روحانی گفتند که ما در کشور رکود نداریم و فقط در بخش مسکن رکود داریم.
  خطیب جمعه شهر آبیک ادامه داد: ۶۰ گروه به صورت مستقیم و غیرمستقیم با رکود مسکن دچار رکود شدند به طور مثال مصالح ساختمانی و مشاغل مرتبط با مسکن دچار رکود شدند.
  وی گفت: دولت یازدهم برجام را شق القمر و فتح الفتوح میداند و ادعا دارند درآمد کشور در هر روز ۱۷۰ میلیون دلار، در هرماه ۵ میلیارد دلار و هرسال ۶۰ میلیارد دلار است چرا این ادعا را به مردم نشان نمی دهند.
  موسوی در پایان توصیه کرد:  مردم در انتخابات با چشمان باز انتخاب کنند و تدبیر امید را کنار بگذارند تنها راه حل بدون برون رفت از مشکلات مقاومت است که بدون کفر به طاغوت و ایمان به هدا امکان پذیر نیست.
  انتهای پیام/۱۴۰۴

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه + = 12