گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۷ - ۱۱:۴۸


  به مناسبت هفته سلامت؛
  طرح ویزیت رایگان در روستاهای نوده و کیاده آبیک اجرا شد به مناسبت هفته سلامت طرح ویزیت رایگان در روستاهای نوده و کیاده شهرستان آبیکاجرا شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، به مناسبت هفته سلامت تیمی از جمعیت هلال‌احمر استان قزوین، شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک و بسیج جامعه پزشکی این شهرستان برای اجرای ویزیت رایگان به روستاهای نوده و کیاده از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک اعزام شدند.

  در طرح ویزیت رایگان روستاهای نوده و کیاده شهرستان آبیک تأمین و توزیع دارو بر عهده جمعیت هلال‌احمر استان قزوین بوده و تمام مراقبت‌های بهداشتی بر اساس برنامه تحول نظام سلامت اعم از دیابت، فشارخون و خطرسنجی سکته‌های مغزی و قلبی و سرطان و آموزش به سالمندان، میانسالان وزنان باردار از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک انجام شد.

  در این طرح تمام افرادی که زیر پوشش پزشک خانواده روستایی قرار دارند، مورد معاینه و درمان قرار می‌گیرند.

  تیم بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک شامل یک ماما، یک مراقب سلامت، دو بهورز و یک پزشک بود که خدمات لازم را به مردم روستاهای نوده و کیاده ارائه دادند.

  گفتنی است، تیم بهداشتی به همراه جمعیت عوامل هلال‌احمر استان قزوین در مسیر روستاهای نوده و کیاده مردم روستاهای چناسک، زرجه‌بستان و شکرناب را از طرح ویزیت رایگان بهره‌مند کردند.
  انتهای پیام/۱۴۰۴

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش × = 30