گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۲/۴ - ۱۱:۲۹


  معاون فرماندار شهرستان آبیک:
  حفاظت از محیط زیست باید برای دانش آموزان نهادینه شود معاون فرماندار شهرستان آبیک در مراسم پاسداشت هوای پاک گفت: حفاظت و حراست از محیط زیست باید برای دانش آموزان نهادینه شود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، مراسم پاسداشت هوای پاک صبح امروز(دوشنبه) با حضور سید محمدحسینی معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهر آبیک در دبستان دخترانه بنت الهدی شهر آبیک برگزار شد.

  حسینی در این مراسم ضمن تبریک عید مبعث اظهار کرد: هوای پاک حق همه موجودات از کوچکترین تا بزرگترین آنها از جمله ما انسان‌ها است.

  وی ادامه داد: تلاش در حفظ و حراست از محیط زیست وظیفه همه آحاد جامعه است و همچنین شما معلمان باید به دانش آموزان، آموزش لازم در زمینه فرهنگ سازی و ارائه راهکار به جهت مراقبت از محیط زیست را ارائه نماید و دانش آموزان انتقال دهنده این مفاهیم در خانواده خود باشند.

  معاون فرماندار تصریح کرد:ما باید به این موضوع توجه داشته باشیم اگر یک شخص به به محیط زیست صدمه وارد کند تنها ایشان متضرر نخواهد شد بلکه همه ما متضرر خواهیم شد.

  حسینی در ادامه بیان کرد: موضوع روز جامعه موضوع مهم و سرنوشت ساز انتخابات ۲۹ اردیبهشت است یکبار دیگر در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت در کنار هم می ایستیم و حماسه ای دیگر خلق خواهیم کرد و با اتحاد و همدلی بار دیگر برای آینده مملکت و کشور تصمیم می گیریم.

  وی افزود: اگر ما رئیس جمهور و شورای خوب انتخاب کنیم قطعاً با تدبیر به همه مسائل از جمله محیط زیست رسیدگی خواهد شد.

  این مسئول ابراز کرد: ما مجری انتخابات هستیم دولت تصمیم گرفته به جهت صرفه جویی در زمان و همچنین مصرف کاغذ دستگاه‌های الکترونیک به جهت احراز هویت و ثبت نام و اخذ رای آماده شده که تولید داخل می باشد که بصورت تمام الکترونیک در انتخابات شوراهای ۷ نفره اجراء خواهد شد که می بایست در آینده نزدیک تمام مراحل انتخابات به سمت الکترونیک شدن پیش برود.

  معاون فرماندار در ادامه اضافه کرد: در روزهای آینده در مدارس و سطح شهر به شما دانش آموزان، اولیاء و شهروندان آموزش‌های لازم ارائه خواهد شد.

  وی افزود: در امر برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر، در شهر آبیک انتخابات شوراهای اسلامی کاملا بصورت الکترونیک برگزار خواهد شد.

  در پایان مراسم به چند دانش آموز که در زمینه انتخابات و زمان برگزاری آن اطلاع داشتند و به سوال مطرح شده با این عنوان که ” موضوع روز جامعه چیست” پاسخ صحیح داده بودند جوایزی اهداء شد.
  انتهای پیام/۱۴۰۴

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − 2 =