گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۵


  امام جمعه موقت آبیک
  وضعیت سابق افراد ملاک نیست وضعیت فعلی افراد ملاک است امام جمعه موقت آبیک با اشاره به حضور عده‌ای در ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: وضعیت سابق افراد ملاک نیست وضعیت فعلی افراد ملاک است.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ ظهر امروز حجت‌الاسلام عبدالصمد رمضانی امام جمعه موقت آبیک در خطبه‌های نماز جمعه شهر آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) برگزار شد، به حمله آمریکا به سوریه اشاره کرد و اظهار داشت: اروده‌کشی‌های آمریکا در منطقه و جهان بعد از به روی کار آمدن ترامپ بسیار زیاد بود، حمله به سوریه به اروده‌کشی بود.

  وی افزود: زمان، زمان بزن و در رو نیست، ما باید هوشیار باشیم آنها فکر می‌کنند می‌توانند به هرکجا که دلشان خواست موشک شلیک کنند ولی این را می‌دانند اگر هرجا بتوانند این موشک را بزنند نمی‌توانند به مرزهای کشورمان نگاهی داشته باشند.

  حجت‌الاسلام رمضانی با اشاره به آغاز ثبت‌نام افراد در انتخابات سورای شهر و روستا و نیز انتخابات ریاست جمهوری، عنوان کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا، ما باید خودمان را آماده کنیم.

  این خطیب موقت نماز جمعه به ثبت‌نام‌های مردم عادی و بی‌سامان اشاره کرد و متذکر شد: بحث ثبت‌نام برای ریاست جمهوری بسیار نابسامان است؛ فردی که حتی ۴ کلاس بیشتر سواد ندارد برای ثبت‌نام می‌آید مسؤولین باید بنشینند و درباره این قوانین تجدید نظر کنند.

  امام جمعه موقت آبیک ادامه داد: حتی بسیاری از مراجع نیز به این موضوع اعتراض کردند؛ مسؤولین باید جلوی این نابسامانی‌ها را بگیرند. 

  خطیب موقت جمعه تصریح کرد: این امتحان، امتحان بسیار بزرگی است بعضی‌ها که نباید می‌آمدند، آمدند و خودشلن را زیر سوال بردند.

  وی افزود: یکی از شاخصه‌های انتخاب ریاست جمهوری ولایتمداری است؛ عده‌ای دم از ولایتمداری و شهدا می‌زنند و در عمل طور دیگری رفتار می‌کنند. چه در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری باید چشم و گوشمان را باز کنیم.

  حجت‌الاسلام موسوی با تأکید بر اینکه وضعیت سابق افراد ملاک نیست وضعیت فعلی افراد ملاک است، مطرح کرد: عده‌ای به راحتی ولایتمداری خود را زیرسوال می‌برند.

  وی با اشاره به اینکه رأی مردم آینده کشور را رقم می‌زند، اظهار داشت: مردم باید انتخابات مراقب و بسیار هوشیار باشند. انتخاب‌های ما انتخاب‌های درستی باشد باید افرادی را انتخاب کنیم که به فکر مردم باشند و نه به فکر جیب خود.

  به شعارها رأی ندهید

  امام جمعه موقت آبیک با بیان اینکه افراد اصلح باید انتخاب شوند، عنوان کرد: به شعارها رأی ندهید؛ مردم باید به لیاقت‌ها رأی بدهند.

  وی افزود: الان هم عده‌ای شعار می‌دهند شعار باید سوز انقلابی، تعهد و ولایتمداری داشته باشد و درد مردم را بفهمند و به فکر جیب خود و مقام و منصب نباشند.

  حجت‌الاسلام رمضانی مطرح کرد: هم در بحث ریاست جمهوری و هم شورای شهر باید حواسمان جمع باشد باید ببینیم چه کسانی افراد را معرفی می‌کنند آیا ولایتمدار هستند یا خیر.

  این خطیب موقت جمعه با عرض تسلیت به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب، عنوان کرد: علم و بردباری از خصوصیات بارز ایشان بود که همانند برادرشان در ولایتمداری الگو بودند.

  وی با بیان اینکه هفته گذشته مراسم پرشکوه و معنوی اعتکاف برگزار شد، اظهار داشت: حدود هزار نفر در این مراسم حاضر شدند و جا دارد از مسؤولین مربوطه تشکر و قدردانی کنیم.

  امام جمعه موقت آبیک تصریح کرد: ما نیز باید این توشه‌ای که در طول این سه روز جمع‌آوری کردیم در طول سال ادامه دهیم.

  این خطیب موقت جمعه آبیک بیان داشت: روحانی انقلابی حجت‌الاسلام باریک‌بین نماینده مجلس خبرگان، نماینده رهبر در استان قزوین که پدر معنوی و یک یدی برای استان بودند و ساده‌زیست، پشتیبان حوزه‌های علمیه، حضور پرشورشان در ۸ سال دفاع مقدس، ولایتمداری از خصوصیات بارز و سمت‌های ایشان بود.

  حجت‌الاسلام رمضانی در پایان افزود: فداکاری‌های ارتش برای هیچ کس پوشیده نیست. عده‌ای خواب نابودی ارتش را می‌دیدند ولی امام راحل به عنوان بنیانگذار انقلاب مقابل آنها ایستادگی کردند و گفتند باید ارتش باقی بماند.

  انتهای خبر/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  4 × یک =