گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۱/۲ - ۰۸:۰۲


  فرماندار آبیک خبر داد
  ثبت‌نام ۷۱ داوطلب آبیکی در انتخابات شوراهای شهر و روستا فرماندار آبیک گفت: تاکنون 71 نفر در پنجمين دوره انتخابات شوراهاى اسلامى شهر و روستا در شهرستان آبیک ثبت‌نام كرده‌اند.

  علی رحمانی امروز در گفت‌وگو با نگاه آبیک اظهار داشت: طی دیروز و تا ظهر امروز، ۷۱ نفر با حضور در فرمانداری شهرستان آبیک در پنجمین دوره انتخابات شوراهاى اسلامى شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

  وی افزود: از ۷۱ نفر ثبت‌نام کرده انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان آبیک ۶۳ نفر مرد و هشت نفر زن هستند؛ این در حالی است که از شهرهای آبیک و خاکعلی ۱۵ نفر کاندید شده‌اند که ۱۲ نفر مرد و سه نفر زن هستند.

  فرماندار آبیک ادامه داد: از بخش مرکزی شهرستان آبیک ۲۷ نفر برای روستاهای این بخش کاندید شده و ثبت‌نام کرده‌اند که ۲۴ نفر مرد و سه نفر زن هستند؛ از بخش بشاریات هم ۲۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که ۲۳ نفر مرد و دو نفر زن هستند.

  رحمانی با اشاره به انحلال شورای روستای صمغ‌آباد پیش از حضور وی در شهرستان آبیک یعنی دو سال پیش اضافه کرد: امسال برای تشکیل شورا در این روستا اقدام لازم صورت گرفته و افرادی کاندید می‌شوند تا دارای شورا شود.

  وی یادآور شد: با تشکیل شورا در روستای صمغ‌آباد زحمات فرمانداری، شوراهای بخش و شهرستان در این روستا کاسته شده و خود شوراها پیگیر مشکلات و موضوعات موجود در این روستا می‌شوند.

  منبع: فارس

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 3 = هفت