گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹


  مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان آبیک خبر داد
  توزیع ۱۳۰ تن میوه جهت تنظیم بازار شب عید در شهرستان آبیک مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان آبیک از توزیع ۱۳۰ تن میوه جهت تنظیم بازار شب عید در شهرستان آبیک خبر داد.

  بیژن لطفی مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ از توزیع قیمت‌های میوه های تنظیم بازار ویژه نوروز ۹۶ خبر داد و بیان کرد: میوه ویژه تنظیم بازار شب عید در شهر آبیک در ۴ غرفه توزیع می‌شود.

  وی افزود: میوه شب عید در مقابل پارک شهید رجایی، بلوار امام خمینی(ره) تقاطع خیابان بسیج، شهرک بعثت و دو باب مغازه میوه در بازار میوه و تره‌بار در خیابان هفت تیر  توزیع می‌شود.

  IMG_20170318_101633 IMG_20170318_095900

  لطفی با بیان اینکه هدف اصلی تنظیم بازار جلوگیری از افزایش قیمت میوه در شب عید است، اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، ۵۰ تن سیب دماوند و ۸۰ تن پرتقال وارداتی مصری و ترکیه‌ای در این محله‌های توزیع می‌شود و در صورت نیاز بازار، میوه مورد نیاز از سوی اداره جهاد کشاورزی شهرستان آبیک تامین و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

  این مسؤول در ادامه مطرح کرد: براساس مصوبه کمیته راهبردی ستاد تنظیم بازار، قیمت پرتغال درجه یک وارداتی ترکیه و مصر از قرار هر کیلوگرم ۳ هزار و نهصد تومان و قیمت سیب دماوند زرد و قرمز از قرار هر کیلوگرم ۳ هزار و پانصد تومان است.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک با بیان اینکه توزیع میوه تا شب عید و درصورت نیاز تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: از ۳ سال گذشته توزیع میوه نوروز با نظارت و دقت بالایی انجام می‌شود تا تخلفی صورت نگیرد و در کنار هر یک از مکان‌های عرضه میوه دولتی تنظیم بازار یک مأمور جهاد کشاورزی حاضر است.

  IMG_20170318_093833

  وی با اشاره له اینکه امسال در غرفه‌هاب عرضه میوه دولتی تنظیم بازار در کنار سیب و پرتقال، غرفه خرید کیوی و خیار نیز موجود است که خرید از آنها اجباری نمی‌باشد، عنوان کرد: امسال علاوه بر تامین میوه مورد نیاز در قالب طرح تنظیم بازار با هماهنگی شهرداری غرفه‌هایی در سطح شهر درنظر گرفته شده تا مردم بتوانند به راحتی میوه شب عید را تهیه کنند.

  لطفی بر ضرورت اهمیت تامین مایحتاج مردم در ایام عید نوروز و لزوم نظارت بیشتر در نحوه توزیع و کیفیت کالاهای عرضه شده در بازار شب عید تاکید کرد و گفت: تمام سعی و تلاش ستاد تنظیم بازار عرضه میوه باکیفیت و با قیمت مناسب برای شب عید مردم شهرستان است.

  مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در پایان با اشاره به اینکه با احتساب شهر خاکعلی و شهرک فردوس شش غرفه تنظیم بازار شب عید در شهرستان آبیک دابر شده است، تأکید کرد: همشهریان نگران میوه شب عید نباشند، سیب و پرتغال به اندازه کافی برای اهالی تهیه و ذخیره سازی شده است.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 4 = یک