گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۴


  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی
  تفکر اشتباهی است که فکر کنیم اگر ما یک قدم کوتاه بیایم دشمن نیز کوتاه می‌آیند رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت روزافزون کشور در بحث نظامی، گفت: تفکر اشتباهی است که فکر کنیم اگر ما یک قدم کوتاه بیایم آنها نیز کوتاه می‌آیند

  داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ با اشاره به اینکه ما باید قدرت نظامی خود را افزایش دهیم، گفت: من این را با اطلاع می‌گویم روزی نیست با کمک رژیم صهیونیستی، داعش وارد کشور نشوند که موفق نشده‌اند به اهداف شوم خود برسند.

  وی افزود: اینها در سایر کشورها و اروپا به راحتی عملیات انتحاری انجام می‌دهند این توفیقات در سایه اعتقاد شما به ولایت، ائمه‌اطهار و پیروی از مقام معظم رهبری محقق شده است.

  محمدی با اشاره به اینکه امروز موشک‌های رادارگریز خودمان می‌سازیم و ماهواره به فضا ارسال می‌کنیم که به برکت رهبری مقام معظم رهبری محقق شده است، گفت: اگر یک سردار ایرانی وضعیت میدانی را به نفع حکومت و مردم سوریه و ایران عوض می‌کند اینها به راحتی انجام نمی‌گیرد.

  این مسؤول مطرح کرد: خوشحالیم در کشوری زندگی می‌کنیم که امنیت و آرامش و اقتدار داریم به برکت مرقد امام رضا(ع) است؛ اگر این امام نیز مانند ۱۰ امام دیگر خارج از مرزهای ایران بود چه می‌کردیم‌ اینها نعمت کمی نیست و ما باید قدر این نعمت‌ها را بدانیم.

  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به لحاظ نظامی در جایگاهی هستیم که تهدید نظامی نداریم، عنوان کرد: ما در سایر حوزه‌ها باید مراقب باشیم.

  وی اضافه کرد: به لحاظ سیاسی مردم ما بصیرترین مردم دنیا هستند و علاوه بر درک مشکلات اقتصادی پای نظام ایستاده‌اند. به دلیل اینکه دغدغه‌های رهبری را جدی نگرفتیم. ایشان فرمودند قتل‌عام فرهنگی، تهاجم فرهنگی، اقتصاد مقاومتی و سایر موارد که ما به اینها عمل نکردیم.

  محمدی با بیان اینکه اگر روحیه را حفظ کنیم در جنگ اقتصادی و فرهنگی نیز پیروز خواهیم شد، تصریح کرد: روحیه بسیجی تنها راه پیروزی در مشکلات است.

  نماینده مردم قزوین آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کوتاه آمدن مسؤولبن در برخی موارد در مقابل آمریکا، اظهار داشت: این تفکر اشتباهی است که اگر ما یک قدم کوتاه بیایم آنها نیر کوتاه می‌آیند.

  وی ادامه داد: کسی که بتواند پهباد آمریکایی را زمین بزند نمی‌تواند مشکل اقتصادی را خل کند. کشور حتما این توانمندی را دارد که با حضور مردم و مسؤولین مشکلات را حل کند. مردم کوتاهی نکردند و اگر کوتاهی باشد از سوی مسؤولین است.

  این مسؤول با مخاطب فرار دادن مسؤولین تصریح کرد: ما باید طوری عمل کنیم تا اگر در بین مردم جمع شدیم خجالت‌زده نشویم. مسؤولین باید آستین همت را بالا بزنند و مشکلات را حل کنند هیچ دستی از خارج برای رفع مشکلات ما نمی‌آید.

  محمدی یکی از مشکلات مردم آبیک را مشکل اب دانست و گفت: ۵ سال موضوع آب آبیک پیگیری شد. ۶ جلسه با وزیر نیرو ملاقات شد که در نتیجه ما ۶۰ میلیون لیتر مجوز گرفتیم و با سفر رئیس‌جمهور این اجاره را گرفتیم که در امسال کلنگ آن زده شود که در بحث انتقال خط لوله که تا پایان فروردین سال آینده این کلنگ به زمین زده خواهد شد.

  وی افزود: از ۱۶ هزار میلیارد وام برای صنایع و کارخانه‌ها، ۱ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال به استان قزوین منتقل شد که نظارت می‌خواهد. چهار خطه شدن جاده آبیک به محمدیه تلاش شده است که به برکت نظام جمهوری و به برکت حضور مردم صورت گرفته است.

  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا، گفت: مهمترین برجستگی حضرت زهرا اگر بخواهیم بشماریم دفاع از ولایت و ولایتمداری است. ایشان با همه وجود خود را فدای حریم ولایت کردند.

  محمدی گفت: اگر امروز از دین اسلام چیزی برای ما باقی مانده است جز با تقدیم جان حضرت فاطمه باقی نمی‌ماند تداوم راه نورانی حضرت زهرا این است که خصوصیات ایشان بهره‌مند شویم.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 × = نُه