گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۷


  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک خبر داد:
  کشف ۲۰۰ قطعه تجهیزات ماهواره در اجرای طرح امنیت اجتماعی در شهرستان آبیک دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک از کشف ۲۰۰ قطعه تجهیزات ماهواره در اجرای طرح امنیت اجتماعی در شهرستان آبیک خبر داد.

  سعید احمدزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ از اجرای طرح امنیت اجتماعی در شهرستان آبیک خبر داد و اظهار داشت: اسفند ماه سال جاری مردم شهرستان آبیک شاهد اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی بودند.

  وی افزود: اجرای این طرح با محوریت پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک و پس از أخذ مجوز قضایی در روستاهای زاغه، اصغرآباد و حاجی‌تپه این شهرستان اجرا شد.

  احمدزاده با بیان اینکه این طرح از ساعت ۶ صبح در روستاهای مذکور به اجرا درآمد و تا ساعت ۱۰ صبح ادامه داشت، عنوان کرد: با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در روستاهای زاغه، اصغرآباد و حاجی‌تپه سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک قاچاقچی موادمخدر دستگیر شد.

  این مسؤول با اشاره به اینکه طرح پاکسازی مناطق آلوده در روستاهای زاغه، اصغرآباد و حاجی‌تپه شهرستان آبیک با بهره‌گیری از نیروهای کمکی به تعداد ۳۵ نفر انحام شد، اضافه کرد: این افراد شامل (پلیس م ب م م استان قزوین و یگان امداد ف.ا استان و پلیس پاوا استان و پلیس پاوا استان و پلیس آگاهی فا استان و اکیپی از ناجا (اکیپ سگ موادیاب) اجرا شد.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک با اشاره به اینکه در این طرح همچنین از ۷۵ نفر از نیروهای صنفی و ستادی شهرستان آبیک، استفاده شده است، مطرح کرد: دادستان و معاون دادستان عمومی آبیک و رئیس پلیس م ب م م استان قزوین و فرماندهی انتظامی شهرستان آبیک حضور داشتند.

  وی در ادامه از جمع‌آوری ۲ کیلو و ۸۵۰ گرم هروئین در این طرح خبر داد، تصریح کرد: در این طرح علاوه بر جمع‌آوری مواد مخدر چهار نفر شامل یک زن و سه مرد دستگیر و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ هم توقیف شد.

  احمدزاده از کشف دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این طرح خبر داد و عنوان کرد: در طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان آبیک یک نفر هم در روستای زاغه دستگیر شد.

  این مسؤول از کشف ۶ دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و غیره و یک دستگاه خودروی پراید که دارای دستور توقیف در سیستم بوده در طرح پاکسازی مناطق آلوده در روستاهای زاغه، اصغرآباد و حاجی‌تپه خبر داد و گفت: در این طرح علاوه بر موارد ذکر شده یک نفر هم دستگیر شد.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک با بیان اینکه در این طرح حدود ۲۰ واحد مسکونی و اماکن خصوصی مورد بازرسی قرار گرفت، متذکر شد: ۲ فرد سارق هم در این طرح دستگیر شدند و دو مورد سرقت و ۲۰۰ قطعه تجهیزات ماهواره شامل دیش و ال‌ان‌بی هم در این طرح کشف و ضبط شد.

  احمدزاده در پایان اجرای این طرح را ادامه‌دار دانست و تأکید کرد: اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در روستاهای مذکور، شهر آبیک و روستاهای شهرستان آبیک سال آینده ادامه دارد.

   انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 × چهار =