گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۶


  سخنگوی شورای شهر آبیک از عدم برگزاری برنامه متمرکز در ۹ دی گلایه کرد عضو شورای شهر با اشاره به گذشت ۹ دی از عدم برگزاری برنامه متمرکز در شهرستان آبیک گلایه کرد.

   عبدالله ملک‌پور سخنگوی شورای شهر آبیک در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ از عدم برگزاری یک برنامه منسجم شهرستانی ویژه ۹ دی گلایه کرد و گفت: با وجود برنامه‌هایی که توسط سپاه و آموزش و پرورش برگزار شد، جای خالی یک برنامه شهرستانی با تجمع عظیم مردمی در روز ۹ دی کاملا احساس ‌می‌شد.

  وی افزود: در خلق حماسه تاریخی ۹ دی که در واقع نمایان ساختن ظرفیت انقلاب اسلامی با اتکای به اراده مردم و جایگاه الهی ولی فقیه بود می‌شود از زاوایای گوناگونی مورد بررسی قرار داد.

  ملک‌پور تصریح کرد: نکته‌ای که امروزه باید به آن دقت کنیم آن هست که برخی از سیاسیون کشور در اشارات خود به حماسه ۹ دی و تعریف از حضور مردم و پیمان با ولایت صحبتی از فتنه و فتنه گران نمی‌کنند و این حق مطلب این حماسه عظیم رو ادا نمی‌کند. مگر می‌شود در تعاریف خود از مسئله فتنه به را حتی گذشت.

  این عضو شورای شهر آبیک، خاطرنشان کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند مسئله فتنه و فتنه گران از خطوط قرمز نظام هستند و قطعا این امر در ذهن همه مردم و برگ برگ تاریخ این نظام خواهد ماند و هر شخصی در هر جایگاهی بخواهد تزلزلی در این خطوط انجام دهد قطعا با واکنش انقلابی مردم مواجهه خواهد شد.

  نائب رئیس مجمع بسیج شهرستان آبیک، تأکید داشت: البته اعتقاد دارم برای تبین فتنه باید نگاهی به انتخابات سال ۸۸ داشته باشیم. انتخاباتی که با حضور عظیم مردمی صحنه‌ای زیبا از قدرت و اراده مردم در بالا بردن توان نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه‌های بین المللی ترسیم کرد.

  وی افزود: این همان چیزی بود که دشمنان داخلی و خارجی ما را در حمله به پایه‌ها و ارکان نظام بیشتر ترغیب می‌کرد؛ چرا که حماسه ۹ دی پاسخی کوبنده و قاطع در برابر فتنه گران بود.

  ملک‌پور ادامه داد: در شهرستان آبیک برنامه‌های متعددی در گرامیداشت این حماسه توسط سپاه، آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها برگزار شد چرا که ما نباید بگذاریم این برگ زرین و پدیده الهی از حافظه ملت پاک شود.

  نائب رئیس مجمع بسیج شهرستان آبیک، اضافه کرد: ولی با همه این برنامه‌ها جای خالی یک برنامه شهرستانی با تجمع عظیم مردمی در روز ۹ دی کاملا احساس ‌می‌شد.

  این عضو شورای شهر آبیک، متذکر شد: وضعیتی که سران فتنه در حال حاضر دارند قطعا رافت و عطوفت اسلامی شامل حالشان شده است؛ زیرا در غیر این صورت شروع مجازات آنها و اقداماتی که علیه امنیت ملی و نظام اسلامی داشته‌اند قطعا از حصر خانگی سخت تر خواهد بود.

  ملک‌پور در پایان عنوان کرد: هدف فتنه گران و آشوب طلبان براندازی نظام و ایجاد شکاف بین مردم و رهبری بود و اقدامات چندین ماه آن‌ها خسارات و آثار منفی زیادی برجای گذاشتند که می‌توان به برهم زدن آرامش و امنیت جامعه که محصول خون پاک شهیدان بود اشاره کرد.

  انتهای خبر/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش − 6 =