گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۰


  امام جمعه آبیک:
  دیروز بابک زنجانی‌ها و امروز حقوق‌های نجومی کشور را به چالش کشیدند امام جمعه آبیک با اشاره به اینکه دیروز بابک زنجانی‌ها و امروز حقوق‌های نجومی کشور را به چالش کشیدند، گفت: عدم برخورد با حقوق‌های نجومی خیانت به خون شهداست.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ حجت‌الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر آبیک که در مصلی ولیعصر(عج) با حضور پرشور مردم مومن و ولایتمدار آبیک برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه سال‌هاست فساد اقتصادی در کشور بیداد می‌کند.

  وی افزود: روزگاری بابک زنجانی و امروز فیش‌های نجومی که رهبری معظم انقلاب اسلامی بارها خواستار پیگیری و برخورد با افراد خاطی و برگرداندن این حقوق‌های نجومی که بیت المال است، شدند؛ که اینگونه مفاسد خیانت به کشور و پا گذاشتن روی خون شهدا می‌باشد.

  حجت‌الاسلام موسوی در ادامه با اشاره به اعتراف ریاست امور خارجه دکتر ظریف فایل صوتی که ایشان اعلام کردند که نباید به آمریکا اعتماد می‌کردیم، تصریح کرد: آمریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده است.

  این خطیب جمعه ادامه داد: رهبری معظم بارها اعلام داشتند که به این مذاکرات و پایبندی آمریکا به تعهداتش خوش بین نیستم. تمام این فرمایشات رهبری یک درس عبرت برای ما می‌باشد. انسان عاقل دو بار از مار گزیده نمی‌شود.

  خطیب نماز جمعه آبیک به معقوله اقتصاد اشاره و یادآور شد: آنان که زیر بنای همه چی را اقتصاد قلمداد می‌کنند سخت در اشتباه هستند و انسان را تنزل دادند و قصد دارند انسان را به تباهی بکشانند.

  امام جمعه شهر آبیک با اشاره به بیانات امام راحل(ره) خاطرنشان کرد: امام راحل بارها در صحیفه نور اشاره کردند. مادیات نمی‌تواند انسان را از منجلاب نجات دهد. اگر به ایمان به خدا در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی مد نظر قرار گیرد؛ تمام مشکلات حل خواهد شد.

  حجت‌الاسلام موسوی به نامه امام راحل به گورباچف رهبر شوروی اشاره و افزود: متاسفانه امروز حقوق‌های نجومی کشور را با مشکلاتی مواجه کرده و افرادی که در صدد توجیه حقوق‌های نجومی هستند به نامه امام راحل رجوع کنند تا بفهمند چه ضربه‌ای به کشور وارد کردند.

  وی با اشاره به حماسه ۹ دی یادآور شد: در این حماسه تاریخی دست بدخواهان نظام رو شد و مردم سکوت خواص بی‌بصیرت را تحمل نکردند و به میدان آمدند و بساط فتنه را برچیدند.

  خطیب نماز جمعه آبیک اضافه کرد: در عاشورای حسینی به عزاداران حمله کردند پرچم‌ها را آتش کشیدند به اماکن عمومی و دولتی خسارت زدند. به ساحت مقدس ابا عبدالله توهین کردند. سوت زدند کف زدند.

  امام جمعه آبیک تصریح کرد: این افراد خود فروخته هدفشان اصل نظام بود. موسوی به نامه جمعی از افراد فتنه به ترامپ برای تحریم بیشتر ملت ایران پافشاری کردند و ملت ایران را با داعش دو روی یک سکه قلمداد کردند.

  حجت‌الاسلام موسوی در پایان عنوان کرد: سالگرد میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی تبریک و شهادت تیمسار منصور ستاری و همکارانش را در سانحه هوایی تسلیت عرض کرد.

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 2 = دو