گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۸:۵۸


  طی بیانیه‌ای
  جبهه نیروهای مردمی‌ انقلاب شاخه آبیک اعلام موجودیت کرد جبهه نیروهای مردمی‌ انقلاب شاخه آبیک با صدور بیانیه‌ای حماسه ۹ دی را با عظمت‌ عنوان و در این شهرستان اعلام موجودیت کرد.

  به گزارش نگاه آبیک؛ جبهه نیروهای مردمی انقلاب شاخه شهرستان آبیک با صدور بیانیه‌ای حماسه ۹ دی باعظمت عنوان و به اهمیت آن اشاره کرد.

  در این بیانیه که اعلام موجودیت این جبهه در آن اعلام شده آمده است: معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) شجره طیبه‌ای را بنا نهاد که در مقابل اسلام آمریکایی قرار گرفته و با طنین‌انداز کردن اسلام ناب محمدی بساط نوکران شیطان بزرگ را برچید.

  در این بیانیه عنوان شده است: اگر نبود بصیرت و نگاه ژرف پیر جماران و مشارکت مردم در انقلاب اسلامی، قطعا نامی از انقلاب باقی نمانده بود چراکه از همان ابتدا و با فریاد شعار نه غربی و نه شرقی همه ابزارها و نیروی دشمنان از سراسر جهان علیه این شجره طیبه به خط شده بود.

  در این بیانیه مطرح شده است: با کوچ غم‌انگیز امام خمینی (ره) اما نقشه شوم دشمنان باز هم محقق نشد و این بار فرزند واقعی انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای با همان شکوه و عظمت راه امام را ادامه داد پس دشمن همچنان بر دشمنی خود پایدار ماند.

  این بیانیه می‌افزاید: اما این بار نوع دشمنی شیاطین متفاوت‌تر شد و ادبیات جدیدی همچون مقابله با تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی و نفوذ از سوی رهبری برای مقابله با تهاجم دشمن وارد این کارزار شد تا مبادا دشمن بتواند تحرکی داشته باشد.

  جبهه نیروهای مردمی انقلاب شاخه شهرستان آبیک در این بیانیه بر استمرار حرکت  انقلاب از مسیر پیروی از رهبری تأکید کرده و اعلام می‌کند: فقر، فساد مالی، تبعیض، جدایی از آرمان‌های امام و شهدا و بازگشت از فرهنگ مقاومت همه از خطراتی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار می‌دهد.

  در این بیانیه عنوان شده است: آنچه امروز دلسوزان نظام را دل‌آزرده کرده است شیوع خوی اشرافی‌گری و جدایی از فرهنگ مقاومت است که مشکلات را برای مردم و نظام رقم زده است چراکه همین برجام اخیر نیز این مهم را به همه و حتی خود سینه‌چاکان برجام ثابت کرد که روی گرداندن از فرهنگ مقاومت چیزی جز شکست نخواهد داشت.

  این بیانیه می‌افزاید: در همین راستا شاهد شکل‌گیری «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در تهران و استان قزوین با نگاه فراجناحی و با هدف حل مشکلات مردم به ویژه در زمینه اقتصادی و معیشتی، مبارزه جدی با فساد، تبعیض، دشمن‌ستیزی و اعتماد به مردم به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی نظام، اعلام موجودیت کرده‌اند، بنابر این به تأسی از جبهه مذکور با اعلام موجودیت «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» در شهرستان آبیک حمایت همه‌جانبه خود را برای عملی کردن برنامه‌های این جبهه اعلام می‌داریم و از عموم مردم قهرمان، انقلابی و طبقات مختلف این شهرستان برای همکاری و همراهی با این جبهه دعوت به عمل می‌آوریم.

  در ضمن اعلامیه‌های بعدی اسامی اعضای این جبهه هم منتشر خواهد شد.

  انتهای پیام/۲۶۶۷/

  منبع: فارس

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 6 = بیست چهار