گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۷:۵۵


  سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آبیک:
  ۹ دی نمونه‌ای از قدرت انقلاب و مردم در کشور است سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آبیک، اظهار داشت: ۹ دی نمونه‌ای از قدرت انقلاب و مردم در کشور است.

  حسن خودروان سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آبیک، در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ با اشاره به ۹ دی و اهمیت حضور مردم در صحنه که تجلّی اقتدار است، اظهار داشت: ۹ دی و حضور میلیونی مردم در این مراسم باشکوه ملّی، تبلور اقتدار نظام مردم سالاری دینی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، است.

  خودروان ادامه داد: از جمله نمونه‌های قدرت جمهوری اسلامی بوده که امروز هندسه تقابل قدرت‌های استکباری با انقلاب اسلامی در جهت سلب این قدرت مادی و معنوی، و عزم و اراده ملت ایران قرار گرفته است. 

  وی با تأکید بر اینکه ۹ دی، تجلّی قدرت الهی و تبلور محبت حسینی از جنس مردمی، بوده که وابسته به هیچ حزب و جناح و صنف و گروه یا فرقه خاصی نبوده است، تصریح کرد: مهم‌ترین عوامل عظمت بخشی و با شکوهی آن، علاوه بر شور و شعور حسینی، همین مشارکت گسترده مردم انقلابی با احساسات پاک مذهبی و انسانی بوده است.

  خودروان با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه، مطرح کرد: این حضور بی‌نظیر و خیره کننده مردم دلباخته و عاشق اهل بیت علیهم السلام به عنوان سرمایه عظیم اجتماعی در صحنه، می‌تواند فرصت مناسبی برای رخ نمایی اقتدار نظام اسلامی و الگوی شایسته‌ای برای کل جهان اسلام و امت اسلامی به شمار می‌آید‌.

  این استاد دانشگاه با بیان اینکه اقتدار ایران الگوی شایسته‌ای برای کل جهان است، اذعان داشت: حضور مردم در صحنه بسیار لازم است تا در جهت رفع معضلات داخلی و مشکلات کنونی کشور های اسلامی و آینده تعاملات بین المللی منطقه، گام‌های مؤثری بر داشته شود.

  سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آبیک اظهار داشت: بهره برداری جناحی برخی از جریان های سیاسی در داخل کشور، تهدیدی بزرگ بر این حرکت عظیم مردمی در عرصه داخلی است که خدای ناکرده ممکن است.

  وی افزود: از جانب گروه‌های مختلف در جهت منافع خود صورت گرفته و هر کسی یا گروهی با اغراض سیاسی تلاش کند آن را افتخاری برای خود یا جریان هواخواهش تلقی کند که این، خیانت به آرمان فراگیر حماسه مردمی و اهداف بلند انقلاب اسلامی بوده و موجب خنثی شدن آثار عظیم سیاسی و اجتماعی این حضور استثنایی خواهد شد.

  خودروان یادآور شد: مسأله‌ای که رنجش خاطر ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب و نیز آزردگی دل رهبر عزیز، و موجبات خوشنودی دشمنان اسلام را به همراه خواهد داشت.

  این استاد دانشگاه دانشگاه مطرح کرد: قدرشناسی از این مردم همیشه در صحنه، انقلابی، بصیر و هوشیار، چیزی جزء نوکری و خدمت مداوم به ایشان نیست و مسؤولین همیشه باید در خدمت مردم باشند.

  سرپرست دانشگاه پیام نور واحد آبیک در پایان گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ تصریح کرد: وجود مشکلات و معضلات به ویژه آسیب‌های مستحدثه‌ای همچون گور خوابی به خاطر بی‌سرپناهی، به تعبیر رئیس جمهور محترم نه برای دولت و نه برای مردم دیگر قابل تحمل نیست.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × هشت = 24