گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۵۷


  اصلاح طلب آبیکی:
  تقلب در انتخابات ایران معنا ندارد/ فتنه گران در سال ۸۸ به دنبال قدرت بودند نه خدمت اصلاح طلب قزوینی بیان کرد: ما تشنه خدمت هستیم و نه قدرت، این حرکت آشوبگران در فتنه ۸۸ نشاندهنده این بود که آنها تشنه قدرت هستند و نه خدمت.

  علیرضا اینانلو در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ درباره فتنه و حوادث سال ۸۸ اظهار کرد: مردمی که در سال ۸۸ به میرحسین موسوی رأی دادند، هیچ‌گاه طالب و حامی شورش و آشوب نبودند.

  وی تصریح کرد: شاید در انتخابات کشور ما تخلف نامحسوسی رخ دهد اما هیچ گاه تخلفی با این همه فاصله رخ نخواهد داد.

  این اصلاح طلب با بیان اینکه دشمن در زمان انتخابات ۸۸ توانست از معترضین سوءاستفاده کند، اذعان کرد: یک مثال معروفی است که می‌گوید در زمان فتنه و آشوب برای دشمنان باید شبیه بچه شتر باشی تا دشمن نه بتواند از تو سواری بگیرد و نه شیر تو را بدوشد.

  وی افزود: در زمان فتنه ۸۸ دشمن از آشوبگران مانند یک شتر بالغ استفاده کردند و علاوه بر سواری گرفتن از آنها شیر آنها را نیز دوشید.

  معاون پشتیبانی آموزش و پروش آبیک عنوان کرد: افرادی که در سال ۸۸ به دنبال آشوب بودند بد عمل کردند، اگر اعتراضی به نتایج شمارش آرا داشتند مانند سایر کشورها از مراجع قانونی اقدام می‌کردند و به دشمن اجازه سوءاستفاده نمی‌دادند.

  وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمان فتنه ۸۸ بیان کرد: در آن ایام رهبری با به حضور پذیرفتن برگزارکنندگان و ناظران انتخابات و همچنین مسئولان ستادهای نامزدها، همگان را به وحدت و پرهیز از اغتشاش و تشنج فرا ‌خواندند و نسبت به سوء‌استفاده از عوامل بیگانه از این ماجرا هشدار دادند.

  اینانلو اذعان کرد: رهبری بارها در ایام اغتشاشات صورت گرفته فرمودند موضع صریح بگیرید و عامل تشنج نشوید، ایشان بارها فرمودند از این خیابان‌کشی‌ها دوری کنید؛ اگر آنها سخنان مقام معظم رهبری را آویزه گوش خود می‌کردند هیچ گاه این اتفاق نمی‌افتاد.

  این اصلاح طلب در پایان گفت: ما تشنه خدمت هستیم و نه قدرت، این حرکت آشوبگران در فتنه ۸۸ نشاندهنده این بود که آنها تشنه قدرت هستند و نه خدمت.
  انتهای پیام/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × هشت = 40