گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۲:۱۱


  عضو هیت نظارت شورای نگهبان شهرستان آبیک:
  نقش رهبری در بصیرت‌بخشی به مردم غیرقابل انکار است زارع‌نژاد با اشاره به اینکه دشمن در فتنه سعی داشت مردم را از رهبری جدا کند، گفت: نقش رهبری در بصیرت‌بخشی به مردم غیرقابل انکار است.

  عین‌الله زارع‌نژاد عضو هیت نظارت شورای نگهبان شهرستان آبیک، در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ با اشاره به اهمیت نقش مردم در انقلاب، اظهار داشت: در فتنه ۸۸ اگر مردم در صحنه نبودند انقلاب شکست می‌خورد.

  وی با اشاره به تاریخ فتنه در انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: فتنه ۷۸ آغاز فتنه‌ها بود. بعد از رحلت امام اروپا تسلیم داشت فروپاشی را در ایران رقم بزند و حکومت ولایت فقیه را به لیبرال‌ها تحویل دهند.

  زارع‌نژاد با اشاره به تلاش‌های دولت اصلاحات در فراهم کردن زمینه فتنه در ایران، تصریح کرد: در دولت کارگزاران هزار نفر را به بهانه تحصیل فرستادن در اروپا کار کردند، این مولود نامبارک در مجلس ششم به نتیجه رسید. ببینید چطور قصد نابودی نظلم را داشتند.

  این عضو هیت نظارت شورای نگهبان شهرستان آبیک ادامه داد: به برکت رهبری و آینده‌نگری رهبر بود که از این طوفان‌ها به سلامت به سر بردیم. بنی‌صدر که دشمن ایران بوده و هست نیز درباره مقام معظم رهبری گفت: اگر امام راحل(ره) زنده بودند امروز به این رهبری آیت‌الله خامنه‌ای افتخار می‌کردند.

  زارع‌نژاد با اشاره به تلاش‌های دشمن در جهت زمینه سازی بساط فتنه مطرح کرد: در دولت کارگزاران، ان‌جی‌او ها که همان تشکل‌های مردمی است تشکیل دادند که در برابر هیئت‌های مذهبی قرار بدهند. راز ماندگاری شیعه در رهبری و نیز در حضور جوانان در هیئت‌های عزاداری امام حسین(ع) است. دشمن قصد نابودی نظام را دارد.

  وی ادامه داد: ایجاد شکاف بین رهبر و مردم از دیگر اقدامات غربی‌ها برای از بین بردن نظام بود که بیش از ۱۲۶ نماینده ۲۸ روز تحصن می‌کنند و نیز چندین استاندار و فرماندار استعفا کردند و می‌خواستند همانند انقلاب مشروطه که شیخ فضل‌الله را در پایان اعدام کنند، انقلاب را نابود کنند.

  این هادی سیاسی تصریح کرد: مردم راه درست را تشخیص دادند. یک روز مانده به انتخابات غربی‌ها گفتند: فردا حکومت سبز فرا خواهد رسید. بسیاری از بزرگان در فتنه دست داشتند و به صورت پررنگ در فتنه حاضر شدند که این خود یکی از دلایل دو دل شدن مردم بود.

  وی یادآور شد: فتنه‌گران مسئله حکمیت را مطرح کردند که دو نفر از آنها امروز در جایگاه وزارت نشسته‌اند و خواستند انتخابات ابطال شود و با الگوگیری از امام حسین فرمودند: اگر دنیا جایی برای مثل من حسین نباشد مثل من با امثال یزید بیعت نمی‌کند.

  زارع‌نژاد ادامه داد: امام خامنه‌ای به دو دلیل این نظر ابطال انتخابات را رد کردند؛ اول توهین به ملت است و این بدعت می‌شود که اگر از این یه بعد انتخاباتی باب میل آمریکا نشود باید دوباره انتخابات را برگزار کنیم.

  هادی سیاسی ناحیه امام صادق(ع) عنوان کرد: رهبری چنان مسئله را جالب رهبری کردند که مردم آرام آرام از دسته فتنه‌گران جدا شدند و دشمن و سران فتنه تنها ماندند. رهبری چون با خدا حرکت می‌کند خداوند نیز با اوست و او را حمایت می‌کند و یوم‌الله ۹ دی رقم خود.

  زارع‌نژاد در پایان گفت: وعده الهی در ۹ دی محقق شد. مردم مشغول عزاداری امام حسین بودند که آمدند به عزاداران امام حسین توهین کردند و به پایکوبی پرداختند و مردم فهمیدند اینها جز عده‌ای مزدور نیستند و در ۹ دی تشخیص ۱۰۰ درصد دادند و بساط فتنه را در هم پیچیدند.

  انتهای خبر/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − یک = 1