گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۰۹:۰۲


  فرماندار آبیک
  پروژه بلوار امام خمینی(ره) باید در دهه فجر به بهره‌برداری برسد فرماندار آبیک، با اشاره به اینکه اتمام پروژه بلوار امام خمینی از مطالبات مردم ایت، گفت: پروژه بلوار امام خمینی(ره) باید در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ جلسه رفع مشکلات بلوار امام خمینی(ره) با ریاست علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک و با حضور شجاعی سرپرست شهرداری آبیک، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین، مدیرعامل مسئول حراست و مسئول دفتر فنی شرکت طرح و توسعه همیاری استان قزوین، رئیس و اعضای شورای شهر در سالن جلسات حوزه فرماندار برگزار شد.

  علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه با اشاره به اینکه رفع مشکل بلوار امام خمینی(ره) یکی از مطالبات به حق مردم آبیک، اظهار کرد: مردم خواستار رفع این مشکل است.

  وی افزود: در این جلسه دو موضوع در دستور کار قرار دارد و مورد بررسی قرار می‌گیرد از جمله رفع مشکل بلوار امام(ره)، دسترسی اطلاعات و نیروی انتظامی به دوربین‌های مستقر در سطح شهر از جمله مواردی است که باید رفع شود.

  رحمانی ادامه داد: تکمیل پروژه بلوار امام خمینی(ره) از مطالبات مردم شهر آبیک است و مکررا گله‌مندی خود را اعلام نموده‌اند و زیبنده نیست اجرای چنین پروژه‌ای طولانی گردد و باید هرچه سریع‌تر به انجام برسد.

  این مسؤول در ادامه تصریح کرد: در طرح بهسازی بلوار امام خمینی(ره) آنچه مشخص است در این مسیر ترک تشریفات نه تنها موجب رفع مشکل نشده بلکه باعث ایجاد مشکل نیز شده است و کندی روند اجرای پروژه مذکور را بدنبال داشته است.

  فرماندار شهرستان آبیک، تصریح کرد: جلسه امروز مشخص نمود به نوعی کاستی در کار است و خدمت رسانی سریع و به موقع که هدف ماست در این پروژه محقق نشده است.

  رحمانی در پایان تاکید کرد: پروژه بلوار امام(ره) تا عید نوروز باید آماده و تحویل گردد.

  گفتنی است در پایان پس از بحث و بررسی مقرر شد با پیشنهاد شجاعی سرپرست شهرداری و براساس ماده ۴۸ پیمانکار پروژه بلوار امام خمینی(ره) خلع می‌شود و پیمانکار جدید که حائز تمام شرایط باشد و مورد شهرداری ظرف ۲ روز آینده به سازمان همیاری شهرداری‌های استان جهت شروع بکار معرفی گردد.

  انتهای خبر/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − هشت =