گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰۹:۱۰


  با حضور مسؤولین استانی
  پایگاه سلامت شهری شماره ۱ در خیابان مطهری افتتاح شد با حضور مسؤولین استانی، پایگاه سلامت شهری شماره ۱ در خیابان مطهری افتتاح شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ صبح امروز با حضور معاون فرماندار شهرستان آبیک، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک و کارکنان شبکه بهداشت شهرستان پایگاه سلامت شهری شماره ۱ آبیک وابسته به مرکز شماره ۱ بیاضیان افتتاح و راه‌اندازی شد.

  در این مراسم سید محمد حسینی معاون فرمانداری شهرستان آبیک با اشتره به اهمیت توسعه بهداشت در کشور و به خصوص شهرستان آبیک، اظهار داشت: در توسعه پایدار سه ضلع توسعه اجتماعی، توسعه اقتصادی و توسعه(حفظ) محیط زیست مطرح است.

  وی با اشاره به توسعه بهداشت با ارائه خدمات بیمه سلامت، تصریح کرد: به حمدالله در دولت تدبیر و امید سیاست کلی بر مبنای سلامت و محیط زیست است و دولت تلاش می‌کند تا در جهت سلامت مردم حرکت کند.

  حسینی ادامه داد: دولت در بحث اجتماعی در حوزه ایجاد اشتغال تلاش نموده و با رشد ۷/۴ درصدی توانسته در راستای زیرساخت‌ها گام بردارد و در سال جاری ۱۸۰۰ شغل در شهرستان آبیک ایجاد شده است.

   این مسؤول عنوان کرد: مسؤولین باید به سراغ مردم بروند. افتتاح این پایگاه نمونه بارز از تلاش مسئولین حوزه سلامت به جهت حفظ سلامت جامعه است چرا که با افتتاح این مرکز شهروندان این منطقه به این مرکز دسترسی داشته و درصورت نیاز با توجه به در دسترس بودن مراجعه می‌نمایند.

  معاون فرمانداری آبیک، مطرح کرد: خدمات نظام و دولت در تمامی زمینه‌ها به ویژه حوزه سلامت باید اطلاع رسانی گردد تا بر همگان روشن گردد که نظام و دولت به فکر سلامت مردم هستند.

  حسینی در پایان اظهار داشت: با افتتاح این مرکز در حال حاضر شهرستان آبیک دارای شش پایگاه سلامت می‌باشد، تمام گروه‌های سنی مرد و زن تحت پوشش این پایگاه‌های سلامت می‌باشند، خدماتی از قبیل واکسیناسیون، مراقبت اطفال، مادران باردار و معاینات دانش آموزی و سایر موارد بهره‌مند می‌گردد.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = شش