گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۵:۱۴


  حجت‌الاسلام طائب:
  نباید بگذاریم حیله ابوموسی‌ها انقلاب را از استکبارستیزی دور کند حجت‌الاسلام طائب با اشاره به اینکه مردم ایران همیشه نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌اند، گفت: نباید بگذاریم حیله ابوموسی‌ها انقلاب را از استکبارستیزی دور کند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ حجت‌الاسلام مهدی طائب در سخنرانی که به مناسبت ۹ دی با حضور پرشور مردم ولایتمدار آبیک در مسجد ولیعصر و بع همت سپاه ناحیه امام صادق(ع) برگزار شد، اظهار داشت: ما امروز در عملیاتی که امام به ما ماموریت دادند، به دیواره‌های حلب را شکستیم و داعش را از کشور خارج کردیم.

  وی باتأکید بر اینکه اگر ما مبارزه را بزاریم کنار هزارسال عقب می‌افتیم، خاطرنشان کرد: خداوند متعال در مورد پیامبر فرمود که پیامبر را فرستادم که بر همه دنیا مسلط شود گرچه کافران بدشان بیاید.

  img_20161222_212434

  حجت‌الاسلام طائب ادامه داد: اینجا سوال می‌شود که آیا در زمان وفات پیامبر دین اسلام به همه کشورها رسیده بود که جوابش این است که پیامبر ۱۲جانشین دارد و توسط این جانشینان دین اسلام یه پیش خواهد رفت.

  این روحانی متذکر شد: انقدر بعد از پیامبر جریان اشرافی‌گری بیشتر شده بود که حضرت علی را بعد رسول الله به شهادت رساندند و امام حسن(ع) و امام حسین(ع) را نیز به همین ترتیب به شهادت رساندند تا به امام زمان(عج) رسید و دشمنان اصلا نمی‌خواستند امام زمان به دنیا بیاید.

  این سخنران با اشاره به اینکه امام زمان(عج) به خواست خداوند در پرده غیبت به سر می‌برند، گفت: یکی از شرایط ظهور این است که کنار خانه‌ی خدا باید برای امام زمان(عج) امن شود و فرمودند که برای امن کردن کعبه باید دست شرور را از بین برد.

  وی تصریح کرد: آل شرور بی‌عرضه و بی‌لیاقت نمی‌تواند کعبه را اسیر کند بلکه به گفته امام کعبه دست امریکا و اسراییل می‌باشد. اگر کشورهای عربی وابسته امریکا و اسراییل توانستند دو هفته خود را از امریکا و اسراییل مستقل کنند؛ مرد میدان هستند.

  حجت‌الاسلام طائب یادآور شد: در واقعه شهدای منا عربستان جنازه‌های شهدای ما را پس نمی‌دانند و حضرت اقا با تشری که به آنها زدند و اخطار دادند و بعضی از سران عربستان در مقابل ایران شاخ و شانه کشیدند که امریکایی‌ها گفتند که اگر با ایران درگیر شوید ایران شما رو به دوران ما قبل صنعت می‌فرستد.

  img_20161222_212426

  وی عنوان کرد: از اول انقلاب تا به امروز غیر از صدام دو نفر جرأت کردند که ایران را تهدید کنند که به ایران حمله می‌کنیم اولینش کارتر بود و وقتی هم این حرف را گفت در ایران چیزی سر جای خود نبود و وقتی به امام گفتن امام فرمود امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

  این سخنران ادامه داد: دفعه‌ی دوم هم نتانیاهو در دو سال قبل تهدید کرد و اقا فرمود که اگر خطایی کند تلاویو و حیفا را باخاک یکسان می‌کنیم و بعد از چند روز نتانیاهو حرفش را پس گرفت.

  حجت‌الاسلام طائب تصریح کرد: فتنه‌گران ما گوساله سامری بودند و سامری اصلی امریکا بود. اگر فتنه ۸۸ می‌گرفت آنها جشن را اسراییل می‌گرفتند زیرا که فتنه اسراییل را نجات می‌داد. در فتنه ۸۸ همه هدف نجات اسراییل و امریکا از شکست بود.

  وی با بیان اینکه در برجام امریکایی‌ها دنبال خلع سلاح ما بودند که بتوانند انقلاب را از بین ببرند و انقلاب را شکست دهند، عنوان کرد: امروز رسیدیم به محل حیات اسراییل و اگر بازهم حیله و مکر ابوموسی‌ها ما را از هدفمان باز دارد دیگر نمی‌توانیم روی پا خودمان بایستیم و به گذشته بازخواهیم گشت.

  این سخنران ادامه داد: بعضی‌ها می‌گفتند همه چی دست امریکاست و آب خوردن ماهم به آمریکا وابسته است. انتخاب شدن ترامپ هم مقدمه‌ای برای خروج امریکا از خاورمیانه است و بعد از خروج امریکا صاحب خاورمیانه کیست؟

  طائب در پایان افزود: دیگر دولت بحرین می‌تواند شیخ عیسی قاسم را زندانی کند؟ و اگر نیز امریکا در خاورمیانه بماند خود را در هزینه هنگفتی را برای خود رقم می‌زند و متحمل ضررهای اقتصادی خواهد شد.

   

  Print Friendly

  یک پاسخ به “نباید بگذاریم حیله ابوموسی‌ها انقلاب را از استکبارستیزی دور کند”

  1. ALi گفت:

   فتنه‌گران ما گوساله سامری بودند و سامری اصلی امریکا بود. اگر فتنه ۸۸ می‌گرفت آنها جشن رادر اسراییل می‌گرفتند زیرا که فتنه اسراییل را نجات می‌داد. در فتنه ۸۸ همه هدفشان نجات اسراییل و امریکا از شکست بود.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش − 3 =