گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۴:۲۵


  مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع):
  فتنه‌گر خط قرمز مردم است مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه مردم در ۹ دی پایانی سخت برای فتنه‌گران رقم زدند، گفت: فتنه‌گر خط قرمز مردم است.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ بعد از ظهر امروز، حجت‌الاسلام محمد پنجی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، در جلسه روشنگری که به مناسبت ۹ دی با حضور پرشور مردم ولایتمدار آبیک و به همت سپاه آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) برگزار شد، اظهار داشت: این ایام، ایام بسیار با فضلیت و با برکتی است که هم مناسبت‌های ملی را داریم‌ و هم مناسبت‌های مذهبی که گرامی‌داشت این ایام باید در اولویت قرار بگیرد.

  img_20161222_212507

  وی با اشاره به پیشرو یودن دهه بصیرت، تصریح کرد: دهه بصیرت نیز از این ایام ملی است دهه‌ای که نتیجه‌ی جوش و خروش مردم ایران اسلامی علیه فتنه‌گران داخلی و خارجی صورت گرفت و پایانی سخت بر یاوه‌گویی‌های دشمنان بود.

  مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک ادامه داد: دهه بصیرت نشان دهنده عمق بصیرت ملت ایران است و دارای کارکردهای بسیار موثری برای آینده ملت ایران است.

  این روحانی عنوان کرد: ۹ دی، درس‌های زیادی برای مردم و به خصوص مسؤولین نظام انقلاب اسلامی به همراه دارد از جمله درسی که ما می‌توانیم بگیریم این است که مصونیت را برای نظام جمهموری اسلامی با حضور به موقع و بصیرت مردم، بخشیدیم

  حجت‌الاسلام پنجی در پایان اضافه کرد: از این رو مقام معظم رهبری فتنه را خط مقدم دشمن می‌داند همین اهمیت را نشان می‌دهد و برماست که این ایام را باشکوه‌تر برگزار کنیم.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − یک =