گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۸


  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع)
  ارائه راهکار جهت حل مشکلات از مهم‌ترین اهداف پژوهش در سپاه است فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) اظهار داشت: ارائه راهکار جهت حل مشکلات از مهم‌ترین اهداف پژوهش در سپاه است.

  مسلم لطفی‌زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ با اشاره به اهمیت پژوهش در سپاه و بسیج عنوان کرد: هفته پژوهش در سپاه فرصت خوبی است که می توان وضعیت و کیفیت پژوهش را ارزیابی کرد.

  وی با تأکید بر اینکه باید رفع مشکلات پژوهش در اولویت باشد، مطرح کرد: هفته پژوهش فرصتی است که وضعیت و کیفیت پژوهش را می‌توانیم در امور پیش روی خود مورد ارزیابی و مطالعه قرار بدهند تا بتوانیم در راستای بالا بردن افکار عمومی از پژوهش استفاده کنیم.

  لطفی زاده در ادامه با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت و گرامیداشت هفته پژوهش در سپاه عنوان کرد: هدف از پژوهش رسیدن به علم و آگاهی و بصیرت می‌باشد که با پاسخ دادن به موضوعات و مسائل مختلف اطراف ما که در جریان زندگی و بالاخص شغل وجود دارند همراه می‌باشد.

  فرمانده ناحیه امام صادق(ع) آبیک با اشاره به اهداف پژوهش در رفع مشکلات، افزود: ارائه راه کار مناسب و پاسخ به معضلات و مسائل پیش رو یکی از اهداف مهم پژوهش می‌باشد که در فرآینده پژوهش از آن منتفع می‌شویم.

  وی در ادامه با بیان پایه‌های پژوهش تصریح کرد: پژوهش بر پایه تفکر و تعقل می‌باشد که اگر با نگاهی عالمانه بر موضوعاتی که در روند کاری و زندگانی ما دخیل هستند همراه باشد قطعا دستیابی به موفقیت را برای ما سریع‌تر و راحت‌تر و مسیر را هموارتر خواهد کرد.

  لطفی زاده با بیان تکلیف سپاه در حوزه پژوهش یادآور شد: سپاه بعنوان نهادی که برآمده از انقلاب و مردم است باید در حوزه پژوهش نیز پیشرونده و پیشبرنده باشد زیرا که ظرفیت عظیم بسیج را در بدنه‌ی اصلی خود احساس می‌کند و با توجه به حجم عظیم ماموریت‌ها و حوزه کاری فراوان قطعا با موضوعات و معضلات متعددی مواجه خواهد شد‌.

  این مسؤول با تأکید بر اینکه باید سعی کنیم پژوهش را در تمامی جوانب گسترش دهیم، ادامه داد: لذا به منظور افزایش سهولت و دقت در انجام ماموریت‌ها می‌بایست ضمن شناخت موضوعات و مشکلات بر پایه پژوهش، نسبت به دستیابی راه حل‌های اجرایی اقدام نماید.

  وی با اشاره به اهمیت پژوهش در انتقال مفاهیم انقلاب،  خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم با توان بیشتری مسئولیت‌های پاسداری خود را در اجتماع و همچنین محل خدمت خود به انجام برسانیم راهی جز بهره گیری از تجربیات افراد نخواهد بود زیرا که منطقی‌ترین شیوه برای انتقال خدمت رسانی به نسل جدید انقلاب می‌باشد.

  فرمانده ناحیه امام صادق(ع) آبیک در پایان گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ مطرح کرد: اگر تجربیات سودمند به درستی در اختیار مجریان و مسئولین قرار بگیرد باعث می‌شود هم استفاده از امکانات بهینه سازی شود و هم قادر خواهیم بود با چالش‌ها و موانع کمتر زودتر به اهداف سازمانی برسیم.

  انتهای خبری

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج + 4 =