گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۰


  فرماندار آبیک:
  بی‌کفایتی سرپرست اداره ورزش و جوانان عامل اصلی ناکامی این اداره است فرماندار آبیک با اشاره به اینکه تا ۲ هفته آینده تکلیف مدیر جدید اداره ورزش و جوانان آبیک مشخص خواهد شد، گفت: بی‌کفایتی سرپرست اداره ورزش و جوانان عامل اصلی ناکامی این اداره است.

  علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک؛ در خصوص اداره ورزش و جوانان و انتخاب رئیس این اداره اظهار کرد: این اداره دارای مشکلات متعددی بود ما در بحث اختصاص بودجه به دستگاه‌ها بودجه خوبی را به این اداره اختصاص داده‌ایم ولی تاکنون در این اداره پیگیری در جهت جذب این بودجه صورت نگرفته است.

  وی ادامه داد: برای تعیین مدیریت این اداره ما پیگیر انتخاب چند نفر بومی خارج از وزارت ورزش و جوانان بودیم که با توجه به عدم مجوز جابه جا یا توجه به عدم مجوز جابه جایی در بین وزارتخانه‌ها منتفی شد در حال حاضر فردی انتخاب گردیده که از مجموعه ورزش و جوانان است دارای تحصیلات تکمیلی و از مدال آوران ورزشی است.

  رحمانی در ادامه افزود: در صورت پذیرش شروط ما از جمله احیاء زمین چمن، فعال نمودن مجدد هیات‌ها، فعال نمودن برگزاری مسابقات و همچنین ساکن شدن در شهر آبیک نهایتاً تا دو هفته آینده رئیس این اداره نیز مشخص خواهد شد.

  فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به ارزیابی دستگاه‌های اجرایی شهرستان از سوی فرمانداری آبیک، اظهار کرد: روابط عمومی این فرمانداری اقدام به جمع آوری عملکرد دستگاه‌های اجرایی در بازه زمانی چند ساله خدمت دولت تدبیر و امید  و عملکرد خدمت یکساله ما در این فرمانداری نموده که تا دهه فجر جمع بندی و به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

  این مسؤول با بیان اینکه در مجموع بخشداری بشاریات در نوع خودش عملکرد مثبت داشته با عنایت به محرومیت این بخش، دهیاری‌ها در مجموع عملکرد خوبی داشتند، عنوان کرد: آبفار شهری با عنایت به اتصال سه حلقه چاه به مدار آبرسانی به جهت رفع کمبود آب شهر (البته بدنبال رفع مشکل کیفیت آن هم هستیم) موفق عمل نموده است.

  رحمانی با تأکید بر اینکه ما از مدیران با لیاقت بومی استقبال می‌کنیم، گفت: اداره برق با انتخاب مدیر بومی و توانمند خوب عمل نموده، شورای تامین با عنایت به وجود منطقه طالقان و سرریز مسافران از تهران، انتخابات، ایام عاشورا و تاسوعا و … بسیار خوب عمل نموده، ثبت احوال با عنایت به تعویض کارت ملی خوب عمل نموده و اداره ورزش و جوانان ضعیف‌ترین اداراه شهرستان بوده است.

  این مسؤول با اشاره به تلاش‌های فرمانداری آبیک، در خصوص رفع آلاینده‌ها تصریح کرد: دو مورد آلایندگی در شهر آبیک یکی سیمان آبیک است که با توجه به اینکه در حوزه سرزمینی و استحفاظی ما نیست لیکن پیگیری‌های لازم بعمل آمده و می‌آید و مورد دیگر نیروگاه شهید رجایی است.

  رحمانی در پایان مطرح کرد: با توجه به پیگیری‌ها از یک ماه مانده به عید تا ماه گذشته فقط سوخت مصرفی گاز بوده لیکن با توجه به مصوبه شورای امنت ملی و همچنین مصوبه شورای تامین استان به جهت تامین مصرف گاز خانگی در این چند ماه ناگزیر از استفاده از مازوت می‌باشند.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 − شش =