گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۳


  دادستان شهرستان آبیک:
  ۱۱ نفر در مجموعه شهرداری آبیک دستگیر شدند دادستان آبیک بیان کرد: دلایل اولیه ای درباره تخلفات مالی شهرداری آبیک به دست آمد که این ادله به شعبه بازرسی قزوین ارائه شد و هم اکنون این موضوع در این شعبه در حال رسیدگی است.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ سعید احمدزاده درباره خبر دستگیری شهردار آبیک در روز گذشته(دوشنبه) اظهار کرد: به علت برخی از تخلفات مالی صورت گرفته در مجموعه شهرداری آبیک، شهردار این شهر دستگیر شد.

  وی در ادامه افزود: دلایل اولیه ای درباره تخلفات مالی شهرداری آبیک به دست آمد که این ادله به شعبه بازرسی قزوین ارائه شد و هم اکنون این موضوع در این شعبه در حال رسیدگی است.

  دادستان شهرستان آبیک اذعان کرد: تخلفات به دست آمده که به صورت مستند است مربوط به برخی مسئولان شهرداری آبیک و تعدادی از پیمانکارانی که با آنها در ارتباط بودند، است و به تعدادی از این افراد تفهیم اتهام شده و برای برخی نیز قرار بازداشت صورت گرفته و عده‌ای نیز در بازداشت موقت به سر می‌برند.

  وی تصریح کرد: هم اکنون روند رسیدگی در شعبه بازرسی قزوین در حال پیگیری است و هنوز مدارک برای ارائه پرونده به دادسرا تکمیل نشده است؛ به همین دلیل جزئیات بیشتری اعلام نمی‌شود و آقای صادقی نیارکی دادستان قزوین جزئیات بیشتر را رسانه‌ای خواهد کرد.

  احمدزاده بیان کرد: در این پرونده تخلف به طور مجموع ۱۱ نفر دستگیر شده‌اند که ۷ نفر پیمانکار و ۴ نفر هم در مجموعه شهرداری بودند که شهردار آبیک نیز در رابطه با این پرونده دستگیر شده است.
  انتهای پیام/۲۰۰۲

  منبع: صبح قزوین

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 × = بیست یک