گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۰


  فرماندار آبیک خبر داد
  سکونت بیش از ۴۰ درصد مدیران آبیک در این شهرستان فرماندار آبیک با اشاره به اینکه انتخاب مدیر بومی در اولویت فرمانداری آبیک است، گفت: بیش از ۴۰ درصد مدیران شهرستان آبیک در آبیک ساکن هستند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ پیش از ظهر امروز علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان آبیک با اشاره به سکونت بیش از آبیک ۴۰ درصد مدیران دستگاه‌های دولتی در شهرستان آبیک ساکن شهر آبیک می‌باشند، اظهار داشت: استفاده از مدیران بومی در اولویت فرمانداری شهرستان آبیک می‌باشد.

   

  وی افزود: ادارات بحران از طریق شورای تأمین ملکف به سکونت در شهرستان آبیک شده‌اند و متأسفانه برخی از ادارات زیرساخت‌های لازم جهت سکونت مدیران در شهرستان‌ها را ندارند.

  img_20161212_150103

   

  رحمانی با بیان اینکه ۱۴ مدیر از مدیران شهرستان آبیک در این شهرستان ساکن هستند، اضافه کرد: مدیران ادارت آبفای شهری؛ کمیته امداد؛ جهادکشاورزی؛ اداره برق؛ راهداری؛ نیروی انتظامی؛ شهردار؛ ثبت احوال؛ پست؛ هواشناسی؛ منابع طبیعی؛ فرماندار از جمله مدیران ساکن در شهرستان آبیک هستند.

   

  این مسؤول با تأکید بر اینکه استفاده از مدیران بومی خوب که در درون خوب اداره حاضر باشند، در اولویت است، ادامه داد: پیش از حضور من در این شهرستان مدیران جهاد کشاورزی؛ ثبت احوال و بنیاد شهید بومی بودند که بعد از حضور من علاوه بر این‌ها مدیران ادارات برق؛ راهداری و شهرداری نیز از بومیان شهرستان آبیک استفاده شده است.

   

  فرماندار آبیک تصریح کرد: بر روی موضوع سکونت مدیران بومی اقدام عملی در شهرستان آبیک صورت گرفته است و ما از مدیران بومی که حامی منافع مردم شهرستان آبیک باشند پشتیبانی می‌کنیم.

   

  وی در ادامه با اشاره به بدعهدی آمریکا درباره نقض برجام خاطرنشان کرد: از همان روزی که دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سیزده آبان ۱۳۵۸ لانه جاسوسی و سفارت امریکا  را تسخیر نمودند اولین اقدام در تحریم ایران صورت پذیرفت و این اقدام کنونی مجلس سنای امریکا در تحریم ایران اقدام جدیدی نیست.

  رحمانی با بیان اینکه تاریخ بارها و بارها به ما ثابت کرده‌ است که آمریکا قابل اعتماد نیست، تصریح کرد: اما بد عهدی که امروز امریکا پس از توافق برجام انجام داده است.  این موضوع امریکا را در جهان منزوی خواهد کرد.

  این مسؤول یادآور شد: در چند روز گذشته مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طی سخنانی نسبت به امریکا هشدار داد  که توافق برجام یک توافق بین المللی است و توافقی دوجانبه نیست که هریک به تنهایی اقدام به لغو آن بنمایند و این تمدید تحریم‌ها لکه‌ی ننگی برای امریکا محسوب می‌شود.

  فرماندار آبیکبا اشاره به اینکه این یک توافق بین‌المللی بوده است و نه توافق آمریکایی، عنوان کرد: در دیدار نماینده رئیس جمهور روسیه با جناب آقای دکتر روحانی نماینده روسیه اعلام داشتند، روسیه بر بقاء توافق هسته اصرار دارد و این موضوع را یک روند بین‌المللی می‌دانند نه یک روند امریکایی همچنین در دیدار آقای ظریف با وزیر امور خارجه چین، مقامات چینی بر پایبندی بر توافق هسته‌ای تاکید نمودند.

   

  رحمانی در پایان با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری بارها و بارها اعلام کردند امریکا قابل اعتماد نیست، مطرح کرد: همانگونه که امام راحل فرمودند امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. اگر بخواهیم بد عهدی امریکا را گره بزنیم به بحث برجام بزرگ کردن امریکا است. امریکا خود را بزرگ می داند اما مقام معظم رهبری، روسای قوا  و دبیر شورای عالی امنیت ملی این هشدار را داد که ما آمریکا را بزرگ نمی‌دانیم.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 − یک =