گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۴


  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) خبر داد
  برگزاری رزمایش گردان‌های الی بیت‌المقدس در شهرستان آبیک فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) از برگزاری رزمایش گردان‌های الی بیت‌المقدس در شهرستان آبیک خبر داد و گفت: با هدف افزایش توان بسیجیان شهرستان آبیک برگزاری رزمایش گردان‌های الی بیت‌المقدس در شهرستان آبیک برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ صبح امروز حمزه برین فرمانده سپاه ناحیه آبیک در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان آبیک از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهر آبیک خبر داد و گفت: در راستای ارتقای توانمندی بسیجیان هر ساله به اجرای رزمایش گردان‌های الی بیت المقدس به عنوان یکی از یگان‌های پشتیبانی کننده شهرستان با فراگیری تاکتیک‌های رزمی و امدادی و دفاع از مراکز حساس و حیاتی در این رزمایش شرکت می‌کنند.

  وی افزود: بسیجیان با حضور در این رزمایش پیام آمادگی نظام را برای مقابله با هر گونه تجاوز علیه انقلاب ایستادگی می‌کنند و باعث ایجاد دلگرمی و آرامش در بین دوستان نظام و ملت همیشه در صحنه می‌شود.

  برین با اشاره به حضور دو حوزه ثارالله آبیک و شهید باهنر قشلاق در این رزمایش، اظهار داشت: بسیجیان با اجرای تاکتیک‌های رزمی، امدادی و امنیتی تا بتواند روحیه بسیجیان را ارتقا دهد و با نشاط و شادابی و ارتقا معنویت پیام آمادگی نظام را برای مقابله با هر گونه تجاوز به دشمن برساند.

  این مسؤول عنوان کرد: هماهنگی‌های لازم شهرستانی بین اعضای شورای تأمین و مسؤولین شهرستانی انجام شده است و مسؤولین شهرستانی آمادگی خود را برای پشتیبانی اعلام کردند؛ امید است با حضور مردم و مسؤولین برنامه‌هایی که گردان‌های الی بیت المقدس نمایش‌های اقتداری خوبی داشته باشیم.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) تصریح کرد: امروز دشمنان ما در گوشه گوشه دنیا در مقاطع مختلف رفتارهای کودکانه از خودشان می‌دهند که هزینه‌هایی برایشان به بار می‌آورد که این حرکت‌هایشلن پایه‌های حکومتشان را سست کرده است چرا که آه مظلوم و کودکان بیگناه را در مقابل خود دارند.

  وی ادامه داد: اگر پشتیبانی‌های معنوی و مادی انقلاب اسلامی ایران نبود امروز دیگر شاهد این حرکت‌های انقلابی در سطح جهان نبودیم. امروز به برکت این انقلاب است که واژه جهاد و مقاومت بار دیگر در جهان متبلور شده است و ایستادگی در مقابل ظلم در جهان ریشه دوانده است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) متذکر شد: سابقه انقلاب اسلامی نشان داده که دشمنان اسلام و انقلاب همواره به‌دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند و در این زمینه از هر فرصتی برای رسیدن به اهدافشان استفاده می‌کنند.

  این مسؤول با بیان اینکه این رزمایش با هدف سنجش میزان توانایی و قدرت نیروهای بسیجی در برابر تهدیدات احتمالی دشمنان در شهرستان آبیک برگزار می‌شود، مطرح کرد: برگزاری رزمایش الی بیت المقدس امری ضروری است و باید نسبت به سال های قبل بسیار باشکوه‌تر و با قدرت بیشتری برگزار شود.

  برین بر لزوم حضور تمامی مدیران و مسؤولان شهرستانی در این رزمایش تاکید کرد و افزود: رزمایش بزرگ بیت المقدس با حضور بسیجیان سلحشور و دلاور و نیروهای بسیج مردمی برگزار می‌شود.

  این مسؤول تصریح کرد: رزمایش سالانه گردان‌های الی بیت‌المقدس در قالب دو گردان به مناسبت روز گرامیداشت مبارزه با استکبار به مدت دو روز در شهرستان آبیک برگزار می‌شود.

  وی افزود: انجام تمرین کارهای تاکتیکی، آموزش‌های یگان، پدافند غیرعامل و عملیات تأخیری ازجمله برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای این رزمایش است.

  فرمانده سپاه ناحیه آبیک با اشاره به اهداف برگزاری این رزمایش گفت: افزایش آمادگی نیروهای بسیجی و بالا بردن توان رزم ازجمله اهداف اجرای این رزمایش است.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  5 × = بیست پنج