گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۸/۷ - ۱۳:۳۲


  امام جمعه آبیک
  متاسفانه عده‌ای فریب خورده چهره آمریکا را جور دیگری جلوه می‌دهند امام جمعه آبیک با اشاره اینکه در مناظره‌های کاندیدهای ریاست جمهوری آمریکا چهره واقعی احزاب امریکا را به نمایش گذاشتند، گفت: متاسفانه عده‌ای فریب خورده بازهم چهره آمریکا را جور دیگری جلوه می‌دهند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ ظهر امروز حجت‌الاسلام سیدابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک، در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه که در مسجد وای‌عصر(عج) برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از پیام‌های عاشورا این بود که به دشمن اعتماد نکنید، اظهار داشت: اینها عهدشکن هستن و عهد شکنی در ذات آنهاست.

  وی افزود: چرا وزیر می‌گوید باید از خارج مدیر وارد کنیم مگر ۸۰ میلیون انسان در ایران زندگی نمی‌کند چرا به دشمن خوش‌بین هستید چرا اینقدر این ملت را حقیر می‌کنید.

  2016-10-28-13-30-46

  امام جمعه آبیک ادامه داد: ما زیر بار ذلت نمی‌رویم و مقابل زور ایستادگی می‌کنیم و نمی‌گذاریم ذلت دنیا را فرا بگیرد چرا عده‌ای از داخل مقابل ما ایستادگی می‌کنند.

  این مسؤول بیان کرد: سلیمان در زمان امام حسین(ع) ۴ هزار نیرو داشت ولی به میدان نیامد اگر در زمان مناسب به میدان می‌آمدند بنی‌امیه از زمین برداشته می‌شد ولی چون عملشان به موقع نبود دردی را دوا نکرد.

  خطیب نماز جمعه آبیک خاطرنشان کرد: انسان اعمال نیک و بد خود را بدون هیچ کم و کاستی دریافت می‌کند. شما غافل هستید ولی خداوند از شما غافل نیست و مرگ مانند زمان معکوس به شما نزدیک می‌شود و شما چیزی جز اعمالتان را با خود نخواهید برد.

  حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به اهمیت دینداری در حفظ انقلاب و دستاوردهایش مطرح کرد: دینتان را با چیزی معاوضه نکنید. انسان بی‌دین نمی‌تواند انقلابی عمل کند. انقلابی ماندن در گرو دین و عمل کردن به دین است.

  بسیج دانش‌آموزی یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است، گفت: از ۱۳ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور نیمی از آن‌ها بسیجی هستند که جای شکر دارد.

  وی یادآور شد: ۱۳ آبان سالروز بازداشت و دستگیری امام خمینی و نیز شهید کردن تعداد زیادی از دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان، است. امیدوارم یک مراسم خوب برگزار شود و همه مسؤولان در این مراسم حاضر شوند زیرا این روز، روز استکبارستیزی است و تمامی مسؤولین انقلابی باید برگزاری مراسم باشکوه اقدام کنند.

  %d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b2-%d8%ac%d9%85%d8%b9%d9%87-%d9%85%d9%88%d8%b3%d9%88%db%8c

  امام جمعه آبیک، با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی آمریکا پرده از چهره زشت خود برداشتند، تصریح کرد: دو نامزد انتخاباتی امریکا در مناظره ذات پلید احزاب خود را نشان دادند و همه متوجه اوج پلیدی آن‌ها شدند.

  خطیب نماز جمعه آبیک، با اشاره به اینکه عده‌ای هنور درصدد بزک کردن چهره آمربکای جنایتکار هستند، متذکر شد: عده‌ای چهره این جنایتکار را بزک می‌کنند و به ان چهره اعتماد می‌کنند و ان را فرشته نجات می‌دانند که این نشاندهنده اوج بی‌بند و باری است. چهره استکبار جهانی یعنی زورگویی.

  حجت‌الاسلام موسوب مطرح کرد: بر اساس مطالبه بی‌جای برخی از دولتمردان مبنی بر اینکه ائمه جمعه نباید در مسائل سیاسی دخالت کنند بلکه تنها باید مردم را به تقوا دعوت کنند.

  وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند ائمه جمعه باید از مسائل روز صحبت کنند و مردم را هدایت‌های سیاسی کنند. اگر کار بدی انجام می‌دهید انجام ندهید. کسانی که بخواهند قلب سیاسی را از تپش بیندازند یا خواب هستند و یاخائن.

  امام جمعه آبیک با اشاره به برکناری برخی از وزرا در دولت یازدهم گفت: برکناری آقای فانی به دلیل فساد ۸ هزار میلیاردی است. این فساد بزرگ از دولت یازدهم است. این سه گزینه از جمله دانش‌آشتیانی که نقش وی در فتنه ۸۸ مشخص است در دور قبلی مجلس به وی رأی نداد چرا دوباره وی را معرفی کردید. آن دو فرد دیگر نیز هیچ اطلاعی از آموزش و پرورش ندارند.

  وی تصربح کرد: مسئله دین که غذای روح است از جاهای قابل اعتماد تهیه کنید. در دین نیز از هرکس تبعیت نکنید به قرآن، پیامبر، ائمه‌اطهار و عاشورا درس بگیرید تا به سعادت دنیا و آخرت دست پیدا کنید.

  حجت‌الاسلام موسوی در پایان بیان داشت: دنیا در دست نا اهلان است ما می‌خواهیم دنیا را از دست نا اهلان بیرون بیاوریم. امروز افشا شده است که تمامی ترورها توسط آل‌سعود انجام شده است و دشمن وی را تروریست نمی‌داند و به حذب‌الله تروریست می‌گویند.

  انتهای خبر/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − = 7