گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۸/۴ - ۰۹:۰۸


  معاون فرمانداری آبیک
  ۱۳آبان نماد استکبارستیزی ملت ایران است معاون فرمانداری آبیک گفت: ۱۳ آبان بهترین فرصت اعلام آمادگی ملت ایران در مبارزه بی‌امان با ایادی استکباری است.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی به جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم روز ۱۳ آبان و هفته بسیج دانشجویی به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشداران، فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان، جانشین فرماندهی نیروی انتطامی، فرماندهی آمادگاه اصلی و عمومی شهرستان و دیگر مسئولین دستگاه‌های اجرایی و مسئولین موسسات آموزش عالی شهرستان پر سالن جلسات فرمانداری آبیک برگزار شد.

  حسینی معاون فرماندار در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) و تشکر از مسؤولین امر در برگزاری تجمع بزرگ عاشورایی اظهار داشت: برای بزرگ داشت ۱۳ آبان تنها اگر بخواهیم از لحاظ شکلی فقط فضاسازی کنیم و راهپیمایی داشته باشیم کفایت نمی‌کند بلکه باید از لحاظ محتوایی از طریق علماء، روحانیت معرز، اساتید و معلمان این حرکت بزرگ به نسل جوان انتقال داده شود.

  وی روز ۱۳ آبان را بهترین فرصت اعلام آمادگی ملت ایران در مبارزه بی امان با ایادی استکباری دانست و خاطرنشان کرد: این روز زمان شایسته نمایش عزت خواهی و قدرتمندی ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است.

  حسینی تأکید کرد: یوم الله ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی ملت ایران بوده و باید برای برگزاری باشکوه‌تر این مراسم تلاش ویژه‌ای انجام داد.

  این مسؤول تقویت راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان را بسیار ضروری دانست و افزود: با توجه به حساسیت‌های موجود در منطقه و تلاش دشمن برای نفوذ در کشور، باید مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

  معاون فرمانداری شهرستان آبیک با تأکید بر تحلیل و بررسی حادثه ۱۳ آبان ادامه داد: جلسات تبیینی و تحلیلی همزمان با ۱۳ آبان برگزار و به سوالات جوانان و آینده‌سازان ایران اسلامی درباره دلایل استکبارستیزی ملت ایران پاسخ داده شود.

  وی اضافه کرد: امروز دشمن تلاش دارد تا با هجمه‌های فرهنگی در عرصه‌های گوناگون، شعار مرگ بر آمریکا را کمرنگ کند و در این راستا باید تلاش مجدانه‌ای کرد.

  حسینی با تأکید بر ضرورت تبلیغات محیطی همزمان با ۱۳ آبان متذکر شد: فضاسازی شهری و استفاده از ظرفیت شهرداری آبیک از جمله موضوعاتی است که باید در راستای گرامیداشت ۱۳ آبان مورد توجه جدی قرار گرفته و اقدامات موثری برنامه‌ریزی شود.

  این مسؤول مطرح کرد: از ظرفیت هیئات مذهبی، تشکل‌های قرآنی، مساجد و سایر ارگان‌ها و نهادهای فرهنگی و تبلیغی همزمان با گرامیداشت ۱۳ آبان استفاده شود.

  معاون فرمانداری شهرستان آبیک متذکر شد: توطئه‌های اخیر عناصر تکفیری و داعشی در مقابله با اسلام به سرکردگی و صحنه‌گردانی استکبار جهانی و شیطان بزرگ است به همین علت ملت ایران در ۱۳ آبان امسال بایستی تجلی بارزتری از استکبار ستیزی را به نمایش بگذارد.

  وی با بیان اینکه دانش‌آموزان نسل امروز انقلاب اسلامی را درک نکردند، تصریح کرد: ما وظیفه داریم فرصت حضور نسل امروز یعنی دانش‌آموزان و دانشجویان را در برنامه‌های نظیر ۱۳ آبان فراهم کرده تا فرهنگ انقلاب اسلامی را به نسل جدید منتقل کنیم.

  حسینی در پایان با بیان این که ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به عنوان یک روز تاریخی و مهم است، گفت: در این روز حرکت تاریخی صورت گرفت که امام خمینی(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم نام بردند که نقشه‌های شیطان بزرگ در آن برملا شد.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = سه