گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۰


  فرماندار آبیک خواستار شد:
  اختصاص اعتبار از محل سفر رئیس‌جمهور به پروژه‌های آبرسانی روستاهای شهرستان آبیک فرماندار آبیک با اشاره به اهمیت رفع مشکل آب در روستاها، اظهار داشت: مسؤولین باید از محل اعتبارات سفر رئیس‌جمهور شهرستان آبیک را ویژه پیگیری کنند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ صبح امروز علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در جلسه تودیع و معارفه مدیر جدید آبفای روستایی شهرستان آبیک که در سالن جلسات فرمانداری آبیک برگزار شد، اظهار داشت: موضوع آب بسیار مهم است و یکی از عوامل جلوگیری از مهاجرت مردم از روستا است که با افزایش خدمات آب شاهد مهاجرت معکوس خواهیم بود.

  وی افزود: ما هرچقدر در روستاها نسبت به تأمین آب حرکت کنیم می‌توانیم مشکلات و معضلات شهر خودمان را رفع کنیم. اگر امروز داد روستاها را می‌زنیم به این دلیل است که اگر در زمینه آب، راه و سایر موارد اقدامات خوبی انجام دهیم دیگر شاهد مهاجرت مردم از روستاها به شهرها نخواهیم بود.

  رحمانی با اشاره به اهمیت آب در بحث احیای روستاها، مطرح کرد: برای خدمات اساسی که در روستاها در بحث آب‌رسانی بود اقدامات خوبی صورت گرفته است که جز با روحیه جهادی و مردم دوستی صورت نگرفته است.

  این مسؤول یادآور شد: خدمات آب روستایی شهرستان رضایت مندی خوبی داریم و تابستان را بدون بحران گذراندیم و با ۷۰ سرویس آب‌رسانی این فصل گرم را پشت سر گذاشتیم یه نوع خود بسیار بی‌نظیر بود و امیدواریم این رقم در سال آینده به صفر برسد.

  فرماندار شهرستان آبیک تصریح کرد: به هیچ وجه با رفتن آقای رجب‌پور موافق نبودیم زیرا ایشان فردی بود با مدیریت جهادی و امیدواریم با حضور آقای شیخ این آهنگ رشد ادامه پیدا کند و ایشان نیز با مدیریت جهادی نسبت به پیشرفت شهرستان آبیک اقدام کند.

  ۸ روستای شهرستان آبیک به سیستم آب و فاضلاب روستایی متصل نیست

  وی عنوان کرد: طیخور، آتانک، آمرود، حاجی‌آباد، باقرآباد کرد، دبیریان، حسین‌آباد، رضی‌آباد، کزلک و سایر روستاها طی جلساتی به مشکلات آب این روستاها رسیدگی شود.

  رحمانی با تأکید بر اینکه رفع مشکلات آب روستاها باید در اولویت باشد، عنوان کرد: قشلاق جز روستاهای پر جمعیت است. قطعا انتظار ما از آبفای روستایی این است که از محل سفر این چند روستا ویژه دیده شود تا در دهه فجر شاهد افتتاحیه‌های خوبی در بحث آب‌رسانی به روستاها در سطح شهرستان آبیک باشیم.

  فرماندار شهرستان آبیک در پایان اظهار داشت: ارتباطات باعث جلب رضایت مردم می‌شود و این موضوعات مردم مربوط به نظام است و مردم این‌ها را به برکت شهدا می‌دانند و مشکلات و اقدامات ما را به پای نظام می‌زنند و چه بهتر که بتوانیم خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه دهیم.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 4 = شش