گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۰


  امام جمعه آبیک:
  بزک کنندگان آمریکای جنایتکار مدعیان اصلاحات و فتنه‌گران هم‌جنس شیطان بزرگ هستند امام جمعه آبیک اظهار داشت: در فلسطین عراق، یمن و سایر کشورها کودکان را می‌کشند که به آن افتخار می‌کنند آنوقت مدعیان اصلاحات و فتنه‌گران وطن‌فروش چهره‌ آنها را بزک می‌کنند و از آنها حمایت می‌کنند زیرا این‌ها با هم هم‌جنس هستند و یک رابطه‌ای با هم دارند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ ظهر امروز حجت‌الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک، در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر آبیک که در مسجد ولایعصر(عج) برگزار شد، اظهار داشت: عده‌ای اگر چه در زبان می‌گویند ما به آمریکا بی‌اعتماد هستیم ولی در دل و عمل اینطور نیست. می‌گوید کارشکنی‌های از سوی برخی از دولت‌ها صورت گرفته بدهکاری قرض دارید.

  وی با تأکید بر اینکه ما هیچ گاه از توسعه صنایع دفاعی و نظامی بی‌نیاز نیستیم‌، عنوان کرد: گسترش و قوی شدن بنیه نظامی از فرمایشات معظم له است.

  حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: جهت‌گیری عزاداران از مهم‌ترین اقدامات روحانیون است‌. روحانیون باید عزاداران را به سمت ایمان، تقویت ایمان، برطرف کردن بی‌تفاومتی، سوق دهند طوری که در برابر ظلم بی‌تفاوت نباشند‌. هیچ وقت نباید امین اسلامی واقعه عاشورا را به عنوان یک پرچم از نظر دور نگه دارد.

  خطیب نماز جمعه آبیک بیان داشت: اسلام با محرم و صفر زنده است. اگر عاشورا نبود اسلام دچار تحریف می‌شد و همانند دین‌های گذشته چیزی از آن‌ها باقی نمی‌ماند.

  %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b0%db%b7_%db%b1%db%b2%db%b2%db%b5%db%b0%db%b61

  امام جمعه آبیک با اشاره به اینکه بی‌اعتمادی مطلق به قدرت‌های سلطه‌گری و در رأس آن‌ها بی اعتمادی مطلق به آمریکا نتیجه عقلانیت است، گفت: موضوع دشمنی آمریکا را در بعد از انقلاب و بعد از مذاکرات دیده‌ایم ما باید نسبت به کسانی که بد عهدی کردن باید نسبت به آن بی‌اعتماد باشیم.

  وی اضافه کرد: دور کردن مردم از آرمان‌های شهدا هدف اصلی جنگ نرم است. دشمن می‌خواهد مردم را از مقاومت دور کند. سکوت بس است لال مانی و توجیه بست است آن‌هایی که تریبونی دارید در این موضوع حرف بزنید زیرا زیربنای هر کاری نیروهای انسانی هستند.

  حجت‌الاسلام موسوی متذکر شد: برخی از مسئولین آنقدر به دنبال سرمایه داری و لیبرال میروند ساده زیستی برخی از مسئولین را ریاکاری می‌دانند. تهمت ریاکاری به وی می‌زنند از ۷۰ مدیر ارشد دولت روحانی ۳۹ نفر از آنها دارای تابعیت آمریکایی و یا دو تابعیتی هستند

  خطیب نماز جمعه آبیک بیان داشت: آیا این ملت حق ندارد بگوید چرا وزیر صنعت بگوید ما باید از خارج مدیر بیاوریم چرا به مردم ایران توهین می‌کنید.

  این مسؤول مطرح کرد: سر سپردگان به آمریکا بدانند در انتخاب رئیس‌جمهور در آمریکا اخلاق، عدالت درستی و راستی مطرح نیست، هرچقدر ناپاک درنده و دزد باشند شانس پیروزی بیشتر است. وقتی سردمداران دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان بر ضد هم صحبت می‌کنند حرف راستی می‌زنند.

  وی متذکر شد: در فلسطین عراق، یمن و سایر کشورها کودکان را می‌کشند که به آن افتخار می‌کنند آنوقت مدعیان اصلاحات و فتنه‌گران وطن‌فروش چهره‌ آنها را بزک می‌کنند و از آنها حمایت می‌کنند زیرا این‌ها با هم هم‌جنس هستند و یک رابطه‌ای با هم دارند.

  حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: بزک کنندگان حیوانات وحشی خود ریشه‌های از درندگی درونشان هست مگر در فتنه عزادارن امام حسین را سنگ یباران نکردند مگر کشور را تا لبه پرتگاه پیش نبردند. در درنگی آنها با آمریکای جنایتکار یک وجه تشابهی وجود دارد.

  %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b0%db%b7_%db%b1%db%b2%db%b2%db%b5%db%b1%db%b81

  *آمرین به معروف باید به حیطه حریم‌های عمومی وارد شوند

  این مسؤول با اشاره به اینکه پرچم امر به معروف نباید زمین بیفتد، تصریح کرد: تیم ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آبیک نیاز به لشکر دارد مردم باید با این ستاد همکاری کنند.

  وی با بیان اینکه مسؤولین در آبیک اقدامات خوبی نسبت به امر به معروف انجام دادند، افزود: از نظر قانونی آمران به معروف زیر چتر حمایتی مسوؤلبن قضایی هستند که در عین امر به معروف دچتار آسیبی شود.

  خطیب نماز جمعه آبیک در شهرستان آبیک برخی مناطق جوان‌تر هستن که بنیاد خانواده مستحکم نشده که نیاز دارند مستحکم‌تر شود، عنوان کرد: هیچ تضمینی برای سالم بودن کشور وجود ندارد و تنها راه توجه به امر به معروف و نهی از منکر است.

  حجت‌الاسلام موسوی با شاره به اینکه دانشگاه‌های مختلف در آبیک هستند و قرار است مستقر شوند باید اقدامات خوب در زمینه فرهنگی و دینی در دستور کار قرار بگیرد زیرا افرادی که برای تحصیل می‌آیند با فرهنگ آبیک تضاد زیادی دارند، هشدار داد: اگر این اقدام صورت نگیرد و سازماندهی نشود خدا به داد شهر برسد.

  امام جمعه آبیک در پایان گفت: یکی از عناصر قدرت سخت انقلاب نیروی انتظامی است زیرا امنیت که رکن اساسی پیشرفت کشور است را بر عهده دارد.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + دو = 6