گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۲


  طی مراسمی تکریم و معارفه معاون فرماندار شهرستان آبیک مطرح شد
  تودیع یک مدیر نشاندهنده زیر سؤال بردن قابلیت‌ها نیست فرماندار آبیک در مراسمی تکریم و معارفه معاون فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به اینکه باید برای رفع محرومیت مردم شهرستان آبیک لازم است پیگیری‌های بیشتری صورت بگیرد، گفت: تودیع یک مدیر نشاندهنده زیر سؤال بردن قابلیت‌ها نیست.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ پیش از ظهر امروز هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان آبیک با ریاست علی رحمانی فرماندار و با حضور امام جمعه شهر آبیک، امام جمعه ضیاء آباد تاکستان، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، سایر اعضاء شورای تامین و جمعی از مسؤولان شهر ضیاآباد در سالن جلسات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

  علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه اظهار داشت: امروز روز اول محرم مصادف شده با اولین روز از هفته امر به معروف و نهی از منکر و به واقع این نامگذاری در راستای یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) که همان امر به معروف و نهی از منکر است می‌باشد.

  وی با اشاره به معارفه معاون جدید فرمانداری، تغییر و تحول را جزو ذات هر سیستم ذکر و تأکید کرد: تغییر مدیریتی به معنای زیر سؤال بردن قابلیت‌ها نیست بلکه برای شتاب‌بخشی به امور شهرستان آبیک و کاهش محرومیت در معاونت فرمانداری تغییر انجام گرفته است.

  رحمانی مطرح کرد: جهان اسلام بویژه جهان تشیع در شرایط خاصی قرار گرفته و نوعی شیعه حراسی حاکم شده است که بر ما واجب است همانطور که اما (ره) فرمودند: “این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است” با برگزاری هرچه باشکوه تر و اشاره دقیق و حقیقی به فلسفه قیام امام حسین(ع) در زنده نگه داشتن این ایام تلاش نمائیم.

  img_20161003_183446

  این مسؤول، تصریح کرد: امام(ره) توانست انقلاب را به پیروزی برساند و این مسیر را همچون جدش طی نمود و این ره آورد را برای شیعیان و جهان اسلام و جهان کنونی به وجود آورد و سر منشا تمام انقلابات است.

  فرماندار آبیک با اشاره به انقلاب‌های صورت گرفته در سراسر جهان، یادآور شد: اگر ما به مبارزات و مبارزان قبل از انقلاب همچون جواهر لعل النهرو و گاندی و … توجه نماییم انقلاب و جنبش آنها الهام گرفته از قیام امام حسین(ع) است. همین طور بعد از انقلاب نیز خیلی از آگاهی های برخی ملت‌های منطقه و جهان برگرفته از قیام امام حسین(ع) و امام(ره) می‌باشد.

  وی در ادامه به برکات سفر ریاست محترم جمهور به استان قزوین اشاره نمود از جمله: اختصاص ۹۰۳ میلیارد تومان اعتبار که سه برابر هزینه عمرانی استان می باشد اشاره نمود و گفت: در سفر رئیس‌ جمهور افزایش یک هزار مگاواتی نیروگاه شهید رجایی مصوب شده که با تحقق این امر، حدود ۱۰ درصد برق کشور در این نیروگاه تولید و پدافند غیرعامل بسیار مهمی محسوب می‌شود..

  رحمانی رفع معضل ریزگردهای ناشی از بیابانی شدن دشت الله‌آباد شهرستان آبیک را ضروری دانست و متذکر شد: اگر این معضل رفع نشود خطر ریزگردها متوجه مردم استان قزوین و استان‌های همجوار می‌شود.

  این مسؤول با اشاره به اینکه رفع مشکل آب یکی از خوتسته‌های مردم آبیک بود، افزود: با عملیاتی شدن انتقال سد آب طالقان به استان قزوین، نخست مردم آبیک از این آب بهره‌مند شده و دغدغه کشاورزان و آب شرب استان قزوین هم رفع می‌شود.

  فرماندار آبیک در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله حمید بغدادی معاون پیشین فرماندار آبیک سید محمد حسینی معاون جدید فرماندار معرفی و آغاز بکار نمودند و فرماندار، بخشداران و تنی چند از مسئولین شهرستانی با اهداء لوح از زحمات خالصانه و صادقانه حمید بغدادی معاون پیشین تقدیر نمودند.

  گفتنی است در پایان جلسه شورای اداری حمید بغدادی تودیع و سید محمد حسینی معاون جدید فرماندار شهرستان آبیک معرفی و مشغول به کار شد.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 × = بیست هفت