گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۳


  مدیرکل دفترامور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین:
  وجود رهبری مانع نفوذ دشمن در کشور می‌شود مدیرکل دفترامور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین با اشاره به اینکه تبعیت از رهبری عامل حفظ انقلاب است، گفت: وجود رهبری مانع نفوذ دشمن در کشور می‌شود

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ پیش از ظهر امروز یوسف جهانی‌پور مدیرکل دفترامور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین در مراسم معارفه معاون جدید فرمانداری شهرستان آبیک اظهار داشت: نقطه آغازین انقلاب اسلامی واقعه عاشورا بود و در ادامه راه آن شهدا بدون هیچ توقعی در آن برهه از زمان با سبقت برای شهادت حرکت می‌کردند و انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند.

  وی افزود: ما مناسبت‌های مختلفی را گذرانده و پیش رو داریم؛ در هفته دفاع مقدس با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط سپاه و بسیج در استان و شهرستان نظاره‌گر برنامه‌های خوبی بودیم که جا دارد از آن‌ها تشکر کرد.

  جهانی‌پور تصریح کرد: شهدا بدون هیچ توقعی از انقلاب دفاع کردند و امروز یک امانت را در پیش ما گذاشتند و این امانت امانت بزرگ نظام جمهوری اسلامی‌ست که به راحتی به دست ما نرسیده است.

  این مسؤول مدعی شد: خیلی‌ها مجاهدین شنبه هستند و اگر روزنه‌ای باز می‌شود می‌گویند ما بودم، ما باید برای حفظ آرمان‌های اسلام پافشاری کنیم. وجود رهبری مانع نفوذ دشمن در کشور می‌شود. دشمن از در نمی‌تواند وارد شود و قصد دارد از پنجره وارد شود و جنگ نرم را به راه انداخته‌اند.

  مدیرکل دفترامور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین مطرح کرد: مردم ما در حماسه استقبال از ریاست جمهوری افتخار آفریدند. عده‌ای برای خود سخنان مقام معظم رهبری را واژگون تعبیر می‌کردند و می‌گفتند اگر آقا قصد دارد چرا پشت تریبون نمی‌گویند. تبعیت از ولایت باید مانند صیاد شیرازی باشد.

  وی با تشکر از تلاش‌های نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت کشور اظهار داشت: امروز می‌بینیم نیروی انتظامی در راستای حفاظت از امنیت در مرزها شهید می‌دهند و با نثار خون خود امنیت کشور را حفظ می‌کنند.

  جهانی‌پور بیان داشت: تولید کنندگان امنیت در نظام اسلامی آنهایی هستند کمه هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافیایی کشور از نظام دفاع می‌کنند به عنوان مدافعین حرم بدون هیچ چشم‌داشتی در حال مبارزه هستند‌. تولید کننده امنیت مردم هستند که در هر برهه از زمان جهت دفاع از انقلاب در صحنه حاضر می‌شوند.

  این مسؤول اذعان داشت: ایران در این آتشی که در اطراف کشور به پا شده گلستان امنیت است و ما باید حافظان و شاکران این نعمت امنیت باشیم و جایگاه ولایت را قدر بدانیم و پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به کشور آسیبی نرسد‌.
  .
  مدیرکل دفترامور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین اضافه کرد: ما باید بکوشیم توطئه دشمن را در نطفه خفه کنیم. دشمن قصد دارند مدیران ما را زشت جلوه دهند. عده‌ای در لباس نبی‌ اسلام توطئه می‌کنند پول می‌دهند تا بر علیه اسلام صحبت کنند و شیعیان را بکشند که نمونه بارز آن داعش است.

  وی با اشاره به واقعه کربلا مطرح کرد: شکم‌های دشمنان از حرام پر بود و واقعیت را نمی‌دید دشمن به دنبال به استحاله کشاندن نظام و درون نظام است. یکی را پول، یکی را با قدرت که ظرفش را ندارد. خداوند هر چیزی که می‌خواهد به ما بدهد قبلش ظرفیت آن را به ما عطا کنند.

  جهانی‌پور یادآور شد: امروز خانواده‌ها باید مراقبت کنند. ما و شما در مقابل ارزش‌ها مسؤول هستیم‌. همه باید خود را موظف کنیم تا امر به معروف و نهی از منکر همچنان زنده بماند که اگر این فریضه الهی در جامعه‌ای صورت نگیرد استجابت دعای مؤمن‌ترین افراد آن جامعه ممکن نخواهد بود.

  این مسؤول ادامه داد: با بالا بردن بصیرت و امام شناسی و با تبعیت از مقام عظمای ولایت از انقلاب را حفاظت کنیم.

  جهانی‌پور در پایان گفت: اگر مردم ما را نخواهند ما به چه کسانی حکومت بکنیم‌. ما باید از رییس‌جمهور حمایت کنیم. اصل را باید بر حمایت دولت قرار دهیم. دولت منتخب مردم است. احترام به دولت احترام به مردم است. حضور مردم در استقبال از رئیس‌جمهور یک بود و مردم شهرستان آبیک این حماسه را آفریدید.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 3 = چهار