گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۴


  فرماندار آبیک
  تأثیر طلایه‌داران فرهنگ ترافیک در راستای رعایت قوانین راهنمایی از نیروی انتظامی بیشتر است فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به اهمیت توجه به اهمیت نهادینه کردن فرهنگ ترافیک در بین دانش‌آموزان گفت: تأثیر طلایه‌داران فرهنگ ترافیک در راستای رعایت قوانین راهنمایی از نیروی انتظامی بیشتر است.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک؛ علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک در همایش طلایه‌داران ترافیک که در فرهنگسرای باران سالن آمفی تئاتر شهید آوینی برگذار شد، با اشاره به اهمیت آموزش دانش آموزان در مدارس در خصوص مباحث ترافیکی گفت: در بحث همیاران پلیس خوشبختانه فرهنگ سازی خوبی صورت گرفته و به گفته خیلی از خانواده‌ها در مسافرت‌ها به طور مداوم توسط فرزندان خود که همیار پلیس بوده‌اند، مورد تذکر قرار گرفته‌اند.

  وی با بیان اینکه این نیرویی انتظامی و رهور است که برای برقراری نظم و آرامش در کشور نقش‌آفرینی کرده و می‌کنند، مطرح کرد: نیروی انتظامی که نظم و انظباط ره‌آورد تلاش‌هایشان است و در این راه شهدای گرانقدری را به انقلاب تقدیم کرده‌اند که بیش از ۱۲ هزار شهید محصول این نظم و انضباط است.

  رحمانی اظهار داشت: اجرای طرح‌های نوین و مدرن برای برقراری نظم از جمله دستاورهای نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت است. پلیس ما نیز همانند نیروی پلیس سراسر دنیا در راستای تجهیز خود گام برمی‌دارد تا بتواند دست افرادی که قصد مخل کردن نظم و امنیت در کشور را دارند کوتاه کند.

  %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b0%db%b2_%db%b1%db%b0%db%b3%db%b1%db%b3%db%b11

  این مسؤول تصریح کرد: نیروی انتظامی و پلیس راهور علاوه بر مبارزه با مخل‌های امنیت د داخل کشور برای برقراری نظم امنیت به مصاف دشمنان نظم و امنیت که از خارج از کشور به ایران می‌آیند، در جامعه بپردازند.

  فرماندار آبیک یادآور شد: پس از اقدام نیروهای انتظامی که قبل از سال ۶۷ ژاندارمری شهربانی و سایر موارد بود اقدام شدند؛ نیروی انتظامی در تلاش بود تا با ارائه طرح‌های نوین در راستای برقراری نظم و امنیت در کشور گام بردارد.

  وی ادامه داد: در این راستا طرح‌های نو نیز برای برقراری این نظم ارائه شده است که از جمله این طرح‌ها می‌توان به طرح همیار پلیس اشاره کرد.

  رحمانی عنوان کرد: شاید موضوعاتی که نشود از طریق اقدامات قهری به نتیجه رسید با همین دانش‌آموزان و همیاران پلیس در قسمت‌های مختلف به نتیجه مطلوبی دست یافت.

  این مسؤول بیان داشت: قطعا مسؤولینی که در این مراسم حاضر شدند نیز در راستای برقراری نظم و امنیت دوش به دوش نیروی انتظامی با آن‌ها همراه خواهند بود.

  فرماندار شهرستان آبیک مطرح کرد: در تمامی خانه‌ها این دانش‌آموزان وجود دارند که به شما تخلفتان را گوش‌زد می‌دهد که این موضوع در رعایت قوانین توسط ما بسیار تأثیرگذار است.

  وی اضافه کرد: دولت به تنهایی توانایی برخود با موضوعات را ندارد و تشکل‌های مردمی موثرتر، کارآمدتر و تأثیرگذارتر باشد‌. تأثیرگذاری دانش‌آموزان از نیروهای انتظامی نیز بسیار بیشتر است.

  رحمانی متذکر شد: جنس کار با نوجوانان و کودکان بسیار سخت‌تر و موثرتر است و در این شهرستان با وجود نیروهای انتظامی و راهنمایی آرامش را در شهرستان احساس می‌کنیم.

  وی با تشکر از همکاری همه دستگاه‌ها با نیروی انتظامی مطرح کرد: با تشکر از مسؤولین آموزش و پرورش که در راستای آموزش به دانش‌آموزان با نیروی انتظامی و راهور همکاری خوبی داشتند و امروز ما از موهبت خوب طلایه‌داران در شهرستان بهره‌مند هستیم.

  رحمانی در پایان متذکر شد: ما هفته‌ای ۵۰۰ نفر در جاده‌ها از بین می‌روند. این نوع تصادفات به تدریج صورت ‌می‌گیرد زیاد به چشم نمی‌آید.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج − 1 =