گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۶/۶ - ۰۹:۳۰


  فرماندار آبیک
  خدمت‌رسانی و ساده‌زیستی باید در اولویت مسئولین باشد فرماندار آبیک با اشاره به اینکه مسئولان باید خصوصیات شهید رجایی را در اولویت قرار دهند، گفت: خدمت‌رسانی و ساده‌زیستی باید در اولویت مسئولین باشد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، صبح امروز علی رحمانی فرماندار شهرستات آبیک در حاشیه افتتاحیه پروژه زیرسازی و بهسازی روستای صمغ‌آباد در جمع مردم این روستا اظهار داشت: رجایی و باهنر دو چهره مخلص، خدمتگزار، صدیق، دویار راستین انقلاب، وفادار امام راحل، دلسوز و دردمند ملت به مثابه دو بال جبهه ی خدمت‌رسانی به نظام جمهوری اسلامی بودند که تجلی خدمت عجین با نیک نامی در عین فرزانگی و سادگی آنان موجب کین دشمنان انقلاب اسلامی شد.

  وی با بیان اینکه شهید رجایی و باهنر در حقیقت الگوی ناب دولتمردی در نظام اسلامی بودند و به لحاظ درک محرومین، تلاش و سخت‌کوشی از محبوبیت بی نظیری نزد معمار کبیر انقلاب اسلامی برخوردار بودند، گفت: شهیدان رجایی و باهنر، خدمتگزاران نظام اسلامی بودند که دست نفاق باعث شهادت آنها شد.

  رحمانی بر ضرورت الگوگیری از روش و منش شهیدان رجایی و باهنر تاکید و بیان کرد: مسوولان امروز نظام نیز، باید مردمی بودن را در راس کارهای خود قرار داده و با اخلاص، خدمتگزار واقعی مردم باشند.

  این مسئول سادگی و روحیه خدمت‌رسانی را مهم‌ترین دلیل محبوبیت شهیدان رجایی و باهنر در میان مردم عنوان و اضافه کرد: در کشور ما ۱۷ هزار شهید ترور داریم که منافقان کوردل باعث ریخته شدن خون پاک آنان شدند.
  فرماندار شهرستان آبیک رجایی را به عنوان یک الگوی ساده زیست عنوان کرد و گفت: شهید رجایی با سخنرانی انقلابی خود در سازمان ملل پرچم انقلاب را در تمامی دنیا به احتزار درآورد.

  این مسئول با تأکید بر اینکه ولایت و رهبری دلیل ماندگاری انقلاب اسلامی است، ادامه داد: اخوان‌المسلمین مصر ۵۰ سال مبارزه کردند ولی یک سال، مصر را از دست دادند.

  رحمانی اضافه کرد: دشمن همواره دشمن است و هیچ‌گاه فصد دوستی با ما را ندارد و همواره با دسیسه و توطئه‌چینی سعی بر نابودی انقلاب داستان که با رهبری ولایت فقیه این دسیسه‌ها را پشت سر گذاشتیم.
  وی با اشاره به اینکه دشمن درصدد ساقط کردن نظام بود و به همین دلیل دست به ترور زد، مطرح کرد: ۲٫۵ سال پس از پیروزی انقلاب، شهیدان رجایی و باهنر را ترور کرده و به شهادت رساندند زیرا می‌دانستند که ‌نها چقدر برای انقلاب با ارزش هستند.

  فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به اینکه چندین بار قانون اساسی به وسیله مردم در رفرانوم‌ تأیید شده است، یادآور شد: درایت بزرگان و تدوین قانون اساسی و تجدد نظر آن در سال ۶۷، سبب شد پایه و اساس نظام کامل شود.

  این مسئول با تأکید بر اینکه اگر من با یک مسئول دیگر خطایی بکند نباید این اشتباه را به گردن نظام انداخت، افزود: کوتاهی و سرقت از بیت‌المال به نظام ارتباطی ندارد بلکه مسؤولان باید پاسخگو باشند.

  رحمانی ادامه داد: حقوق‌های نجومی کار امروز دیروز نیست بلکه این حقوق‌های نجومی از دوران گذشته در انقلاب ریشه دوانده است و امروز به برکت پاسخگویی دولت تدبیر و امید است که این موضوع مطرح شده است.

  وی افزود: در هیچ دولتی با متخلفین مانند این دولت برخورد نشده است. در دولت‌های قبل پول‌های میلیاردی زیادی اختلاس شده است که همه در این دولت شناسایی و اخراج و بورد بازخواست قرار گرفته‌اند.
  رحمانی در پایان با اشاره به اینکه در دولت‌های قبل پول نفت لیتری ۱۳۰دلار بود ولی امروز به ۳۰ دلار رسیده است، گفت: دولت به سختی کشور را اداره می‌کند و دنبال کردن سرمایه‌گذاری خارجی سعی در اداره بهتر کشور دارد.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج + 6 =