گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۰


  فرماندار آبیک خبر داد
  اختصاص ۲۷۰ میلیون بودجه جهت احیای زمین چمن آبیک فرماندار آبیک از اختصاص ۲۷۰ میلیون بودجه جهت احیای زمین چمن آبیک خبر داد و گفت: با تخصیص این بودجه زمین چمن احیا می‌شود و ورزشکاران می‌توانند از وجود این زمین بهره‌مند شوند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک صبح امروز در جلسه هماهنگی همایش پیاده‌روی خانواده شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار برای بهسازی اصولی و استاندارد زمین چمن فوتبال شهر آبیک اختصاص داده شده است.

  وی افزود: همه اعضای کمیته ورزش‌های همگانی دل در گرو ورزش دارند و ورزش همگانی اساس و پایه است اما از طرفی دیگر ورزش قهرمانی می‌تواند مشوق نسل جوان کشورمان برای ورزش همگانی باشد.

  رحمانی با اشاره به اینکه پیاده‌روی خانوادگی آبیک به صورت زنده و مستقیم از شبکه ۳ پخش می‌شود، تصریح کرد: اهمیت این موضوع در معرفی شهرستان آبیک بسیار مؤثر است؛ می‌توانیم در یک روز هم ورزش همگانی باشد و هم تفریحی برای خانواده‌ها محسوب می‌شود. 

  این مسئول اظهار داشت: با اجرای دقیق این برنامه می‌توانیم کمی از شهرستان آبیک در ورزش و نیز ورزشهای همگانی کم کنیم و به مردم در بخش ورزش های همگانی امیدی دوباره ببخشیم.

  فرماندار شهرستان آبیک بیان داشت: آبیک در بخش ورزش و جوانان دو سال است که در انتظار به سر می‌برد این فرصت می ‌وانند احیای دوباره‌ی ورزش و جوانان نقش مهمی ایفا کند.

  وی با اشاره به نقش مهم بانوان فعال سیاسی اجتماعی و فرهنگی در بحث اطلاع‌رسانی جهت حضور پرشور مردم در همایش پیاده‌روی خانوادگی، عنوان کرد: بانوان باید در این بخش به صورت ویژه پای کار باشند و بتوانیم از تمامی ظرفیت آنها اطلاع رسانی استفاده کنیم.

  رحمانی با تأکید بر نقش مهم هوانیروز و ارتش در برگزاری این پیاده‌روی خانوادگی، مطرح کرد: فلسفه هوانیروز و آمادگاه حضور قشم عظیمی از مردم در این منطقه است که با حضور خود می‌توانند در رنگ‌تر شدن همایش پیاده‌روی خانوادگی نقش مهمی ایفا کنند.

  این مسئول بر مساعدت و تعامل مسؤولان شهرستان آبیک برای برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده تأکید و اضافه کرد: با برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده می‌توان در شناساندن شهرستان آبیک در سطح ملی گام بزرگی برداشت.

  فرماندار شهرستان آبیک با اشاره بر اهمیت نقش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در اطلاع‌رسانی جهت حضور پرشور مردم آبیک، بیان داشت: از رسانه‎‌های شهرستان آبیک درخواست می‌کنم در اطلاع‌رسانی و تبلیغات در زمینه همایش پیاده‌روی خانواده را در سایت‌های خبری و فضاهای مجازی همراه مسؤولان باشند.

  وی با تأکید بر فرصت کوتاه جهت برگزاری همایش خانوادگی در آبیک، اضافه کرد: برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده یک کار گروهی است که با توجه به پخش این همایش در شبکه سه سیما در برنامه صبح و نشاط تلاش همه‌ جانبه تمامی مسئولان شهرستان را می‌طلبد.

  این مسئول با بیان اینکه پخش زنده همایش پیاده‌روی خانوادگی نیازمند حضور حداکثری تمامی ادارات است و هیچ اداره‌ای به تنهایی نمی‌تواند به تنهایی در این امر موفق عمل کند، گفت: فرمانداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک به تنهایی نمی‌تواند نسبت به برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده اقدام کند و همکاری سایر دستگاه‌ها و تشکل‌های مردمی و غیردولتی برای برگزاری این همایش لازم است.

  رحمانی در پایان با اشاره به حضور پرشور مردم آبیک در تمامی صحنه‌ها، اضافه کرد: مردم شهرستان آبیک همیشه و در تمام صحنه‌ها حضور باشکوه دارند که انتظار داریم در همایش پیاده‌روی خانواده در شهر آبیک نیز حضور پررنگ و باشکوه داشته باشند.

  انتهای خبر/

   

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × هفت = 49