گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۰


  با حضور پرشور مردم آبیک
  همایش پیاده‌روی خانوادگی در هفته دولت برگزار خواهد شد با حضور پرشور مردم آبیک همتیش پیاده‌روی خانوادگی در هفته دولت با پخش زنده کشوری در شبکه ۳ برگزار خواهد شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، ظهر امروز جلسه هماهنگی برگزاری همایش پیاده‌روی به ریاست فرماندار شهرستان آبیک و با حضور اعضای کمیته پیاده‌روی خانوادگی در سالن جلسات فرمانداری آبیک برگزار شد.

  فرانک فیض‌الهی رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک در این جلسه اظهار داشت: پوشش خبری همایش پیاده‌روی شهرستان آبیک از ۸ صبح آغاز می‌شود و انتخاب یک مسیر مناسب می‌تواند در پوشش پتانسیل‌های شهر آبیک به عرصه حضور بگذاریم.

  وی با تأکید بر اینکه مسیر راهپیمایی نباید مشکلی از لحاظ امنیتی و تصویربرداری ایجاد کند، بیان داشت: مسیر پیاده‌روی باید حداکثر تا ۵ کیلومتر باشد، رو به آفتاب باشد، فضای باز باشد باشد، ۲۰*۱۵ فضای حرکت باشد.

  این مسئول با اشاره به اینکه جوایز را باید در تعداد بیشتر باشد مردم بیشتر برای حضور در همایش مایل می‌شوند، تصریح کرد: جوایز ادارات بر روی یک موضوع خاص دوچرخه متمرکز شود که علاوه بر اینکه جوایز جذاب است می‌تواند در راستای نهادینه کردن فرهنگ استفاده از دوچرخه و عدم استفاده از خودروی سواری موثر باشد.

  رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک اظهار داشت: شبکه بهداشت در رعایت نکات بهداشتی بسیار موثر است و در مسیر از مأمورین ارژانس استفاده کنند و جهت رفع مشکلات بهداشتی اقدام کنند.

  فیض‌الهی ادامه داد: هلال‌احمر نیروهای خود را از طریق برپایی چادر در مسیر پخش کنند و در انتهای مسیر به صورت خاص متمرکز شود و بتوانند در مقصد از بروز مشکلات جانبی پیش‌گیری کنند.

  وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت در همایش پیاده‌روی خانوادگی مطرح کرد: نیروی انتظامی باید در طول مسیر و به خصوص انتهای مسیر همکاری کنند و از ایجاد مشکلات ترافیکی جلوگیری کنند.

  رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک ادامه داد: نیروی انتظامی استفاده از نیروی زن را دستور کار خود قرار دهد و علاوه بر استفاده از خودروی انتظامی از موتورسیکلت نیز استفاده کنند و سعی کنند نیروهای خود را برای حفظ امنیت در طول مسیر بیشتر کنند.

  این مسئول با اشاره به نقش پلیس راهور در برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی عنوان کرد: بعد از مشخص شدن مسیر نیروهای راهور مسیر را از خودرو خالی کنند و از ایجاد مشکلات ترافیکی جلوگیری کنند تا به راحتی مردم بتوانند در مسیر حرکت کنند.

  فیض‌الهی مطرح کرد: شهرداری و شورای شهر در جهت بعد تبلیغاتی نقش موثری دارند و می‌توانند با تبلیغ مناسب حضور پرشوری را رقم بزند و نمای مناسبی از شهر آبیک ایجاد کند.

  رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک در پایان با اشاره به نقش شرکت‌های و شهرک‌های صنعتی در بحث اسپانسر، مطرح کرد: با توجه به اینکه همایش پیاده‌روی همگانی به صورت کشوری برگزار و از شبکه ۳ سیما پخش زنده می‌شود شهرک‌های صنعتی می‌توانند در بحث تبلیغات شرکت‌های خود حضور پررنگی داشته باشد.

  گفتنی است همایش پیاده‌روی خانواده با همت کلیه شهرستان آبیک در روز ۵ شهریور از ساعت ۶:۳۰ آغاز می‌شود و در شبکه ۳ سیما در برنامه صبح سلامت پخش زنده خواهد شد.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 − سه =