گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۰


  معاون اداره آموزش و پرورش آبیک:
  شهرداری در خصوص انتقال مبلغ واریزی استانداری درخصوص تجهیز کانون هنجاریابی اقدام کنند معاون اداره آموزش و پرورش آبیک با تأکید بر اهمیت تجهیز کانون هنجاریابی در شهر آبیک، اظهار داشت: شهرداری در خصوص انتقال مبلغ واریزی استانداری درخصوص تجهیز کانون هنجاریابی اقدام کنند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، در جلسه شورای پروژه مهر مراد مرادی‌رحیم آبادی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک دهه‌ی کرامت یا ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های حوزه پرورشی اظهار داشت: ارسال مطالب حوزه پرورشی در خصوص پروژه مهر به مدارس، از مهم‌ترین اقدامات آموزش و پرورش است.

  وی ضمن تقدیر از زحمات سال گذشته کمیته‌های شش گانه پروژه مهر اظهارداشت: این کمیته‌ها در حوزه ستادی باید طوری عمل نمایند تا با بهره‌گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینه ی تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس را فراهم آورند.

  مرادی‌رحیم‌آبادی با تأکید بر اینکه تلاش داریم تا با اقداماتی که قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس شهرستان آبیک در حال انجام است، محیطی بانشاط برای آینده سازان ایران اسلامی فراهم شود، مطرح کرد: با بهره‌گیری از تمامی امکانات موجود و بکارگیری نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای سازنده‌ی صاحب نظران اعم از همکاران محترم اداری و آموزشی، مدیران مدارس، اولیای دانش‌آموزان و سایر موارد در جهت بازگشایی به موقع مدارس و هدایت نیروی انسانی و امکانات موجود تلاش‌های وافری صورت گرفت.

  این مسئول اظهار داشت: کمیته‌های پنج گانه پروژه مهر در حوزه ستادی باید طوری عمل نمایند؛ تا با بهره‌گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینه‌ی تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس را فراهم آورند، اظهار داشت: پروژه‌ی مهر مظهر کارایی و ‌اثر بخشی و تغییر در مدرسه است و هدف از اجرای پروژه‌ی مهر ایجاد تحولی نوین در نگرش جامعه است تا با شاداب سازی مدارس، دانش‌آموزان برای ورود به مدرسه لحظه شماری کنند.

  معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک با اشاره به تنظیم نامه شهرداری در خصوص انتقال مبلغ واریزی استانداری درخصوص تجهیز کانون هنجاریابی قامتی و حرکات اصلاحی، مطرح کرد: خوشبختانه، در اکثر سال‌ها، آموزش و پرورش شهرستان آبیک، توانسته است جزو شهرستان‌ها و مناطق برتر استان باشد. که این امر تلاش همه همکاران ادارای و مدیران پرتلاش مدارس منطقه می‌باشد که بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از همه آن‌ها اعلام می‌کنم. 

  در ادامه این جلسه منصور اسدی مسئول حراست و کارگروه تایید صلاحیت پروژه مهر آموزش و پرورش آبیک نیز اظهار داشت: انجام استعلامات مهم‌ترین کار این کمیته می‌باشد. ضمنا تایید صلاحیت معاونین مدارس و سرایداران در منطقه صورت می‌پذیرد و در صورت جابه جایی و بر حسب نیاز تایید صلاحیت به صورت موردی بررسی می‌گردد. بررسی لیست صدور تقدیرنامه در پایان کار نیز از وظایف این کارگروه می‌باشد.

  در ادامه بهروز طالبی مسئول ارزیابی و عملکرد و کارگروه نظارت و ارزیابی آموزش و پرورش شهرستان بیان داشت: نظارت بر ثبت نام دانش‌آموزان طبق برنامه بازدید به صورت منظم، از جمله وظایف مهم ارزیابی و عملکرد و کارگروه نظازت و ارزیابی آموزش و پرورش است و نیز تحقق ۳۸ درصدی بازدید توسط ستاد ثبت نام است.

  در ادامه رحیم بیک‌پور مسئول امور اداری و کارگروه انتصابات پروژه مهر شهرستان نیز آمادگی این حوزه را جهت صدور ابلاغ مدیران و معاونین اعلام کرد و گفت: به طور کلّی در پروژه‌ی مهر، تمام فعالیت‌های آموزش و پرورش، برای شروع سال تحصیلی دل انگیز، برای دانش آموزان پیگیری می‌شود.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × دو = 4