گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۹


  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع):
  ترازوی ارزش‌یابی خبرنگاران باید قانون اساسی باشد فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه خبرنگار باید پیگیر باشد، اظهار داشت: ترازوی ارزش‌یابی خبرنگاران باید قانون اساسی باشد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، صبح امروز نشست خبری به مناسبت گرامی‌داشت روز خبرنگار در سالن جلسات سپاه ناحیه امام صادق(ع) برگزار شد.

  حمزه برین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) در این نشست با اشاره به اینکه رسالت خطیر شما در مسیر تداوم انقلاب یک مسیر سنگین است؛ اظهار داشت: اصحاب رسانه باید ترازوی خود در عملکرد مدیران را مطابق قانون اساسی قرار دهد.

  وی با بیان اینکه امروز اصحاب رسانه باید امید را در بین مردم در راستای اهداف انقلاب جاری کنند؛ عنوان کرد: جاری کردن امید در بین مردم یکی از عوامل تداوم انقلاب است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه مطالبه‌گری یکی از اصول اصلی خبرنگار است، تصریح کرد: خبرنگار با روحیه مطالبه‌گری مطابق با حقوق اساسی مردم از مسئولان حفظ کند و مستمر پیگیری داشته باشد؛ مطابق اهداف انقلاب مطالبات را از دستگاه‌های دولتی مطالبه کنند.

  این مسئول اضافه کرد: اصحاب رسانه با ترازوی ایمان، آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و نیز قانون اساسی باید مدیران را ارزیابی کند که باتحقق این امر قطعا حرکت مدیران مطابق با اهداف انقلاب می‌شود.

  برین با تأکید بر اینکه امروز از اصحاب رسانه باید مدیران را ارزیابی کنند و نه با ترازوهای مادی، جناحی، حذبی و سیاسی نباید مدیران را ارزیابی کند، بیان داشت: اگر این ترازو میزان اصحاب رسانه باشد؛ ارزش‌های اسلامی حفظ می‌شود. اگر برای ماندگاری اسلام حرکت کنیم و انقلابی عمل کنیم و انقلابی بمانیم به رسالت رسانه‌ای خود می‌توانیم عمل کنیم.

  وی با اشاره به اینکه اگر خبرنگاران رسالت خود را حفظ کنند؛ انقلاب ماندگار می‌شود، تصریح کرد: مدیران مطابق اهداف انقلاب حرکت خواهند کرد. اصحاب رسانه از آغازین روز‌های هرسال همگام با کاروان راهیان نور همراه بسیج و مردم هستند و تا پایان سال در قالب برنامه‌های مختلف اقتصادی سیاسی اردویی و سایر موارد شاهد حضور پررنگ اصحاب رسانه هستیم.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) با مخاطب قرار دادن اصحاب رسانه تصریح کرد: از اصحاب رسانه این خواهش را داریم در مجموعه شهرستان اجازه ندهیم مسئولین از آرمان‌های رهبری فاصله بگیرند.

  برین در پایان با بیان اینکه ما باید در مسیر آرمان‌های رهبری بمانیم و این راز و رمز ماندگاری است، تصریح کرد: تجربه ثابت کرده است و در کتب تاریخی ثبت شده است که برای دلخوشی یک حذب خاصی حرکت کردن مورد شماتت آیندگان خواهد بود.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.