گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۱۵:۴۵


  فرار عضو لیست اصلاح طلبان از پاسخگویی در مورد نقش کرباسچی در لیست اصلاحات/بهروز نعمتی:
  در جریان مذاکرات شورای سیاست‌گذاری اصلاحات نیستم بهروز نعمتی در خصوص حمایت برخی از مفسدان اقتصادی مثل کرباسچی از لیست اصلاح‌طلبان در شرایطی که اصلاحات داعیه‌ی مبارزه با فساد اقتصادی را گفت: کرباسچی صاحب یک فکر است و از فکرش حمایت می‌کند و این لیست ائتلافی هم که تشکیل شد، صاحب افکار مختلفی است.

  به گزارش نگاه آبیک، به نقل از راه دانا، بهروز نعمتی عضو لیست اصلاحات در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص حمایت برخی از مفسدان اقتصادی مثل کرباسچی از لیست اصلاح‌طلبان در شرایطی که اصلاحات داعیه‌ی مبارزه با فساد اقتصادی را دارد، گفت: پرونده کرباسچی، موضوعی است که رسیدگی شده و بعد از اتفاقاتی که افتاد حکمش صادر شده و از طرفی کرباسچی معتقد بوده که در فساد دخالتی نداشته است.

  وی در پاسخ به این سوال که “پس آقای کرباسچی از لیست اصلاحات حمایت می‌کند؟”اظهار داشت: کرباسچی صاحب یک فکر است و از فکرش حمایت می‌کند و این لیست ائتلافی هم که تشکیل شد، صاحب افکار مختلفی است.

  عضو لیست جبهه اصلاحات در انتخابات مجلس شورای اسلامی در خصوص نفش کرباسچی در جبهه اصلاحات در انتخابات پیش‌رو گفت: کرباسچی به عنوان رئیس حزب کارگزاران است و بالاخره افراد مختلفی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بوده‌اند که من در جریان مذاکرات آن‌ها نیستم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت + = 11